Днями український співак Макс Барських презентував кліп на англомовну пісню Rich. Відеоробота стала найскладнішою за весь період творчої співпраці артиста з режисером Аланом Бадоєвим.
Кліп знятий в гумористично-гротескному стилі і присвячений людяності, життєвим цінностям та регресу особистості.
Зйомки тривали три доби, до створення відеороботи були залучені 200 людей. Факти ICTV отримали ексклюзивні фото зі зйомок кліпу на трек Rich.
Як створювався кліп Макса Барських – екслюзивні фото
У кліпі артист з’явився у п’яти несподіваних образах: жебрака, Людовіка XIV, єгипетського фараона, “вовка з Волл Стріт” та первісної людини.
За кілька хвилин разом з глядачем Макс пройшов шлях від різдвяної мрії про фінансову незалежність до моральної деградації.
Режисер Алан Бадоєв заявив, що пишається цією роботою, оскільки вона свідчить про те, яке потужне виробництво було в довоєнній Україні.
– Не виїжджаючи з улюбленого міста, ми могли створювати Голлівуд, Боллівуд і навіть щось більше. 200 осіб три доби працювали над тим, щоб створити красиву історію та подарувати глядачеві свято. Сьогодні подібне, на жаль, неможливе. Багато професіоналів або поїхали з країни, або на фронті. Але я точно знаю, що усе буде відновлено, бо ми дуже талановита нація! – прокоментував кліп Бадоєв.
Фото: PR-служба Макса Барських