Відео Музика

Анна Трінчер та Jerry Heil подарували нове життя хіту Ірини Білик

Анна Трінчер та Jerry Heil подарували нове життя хіту Ірини Білик

Українські співачки Jerry Heil та Анна Трінчер презентували спільну новорічну пісню #Екса_в_гівевей та відеокліп до неї. У композиції використовується мелодія треку Ірини Білик Мне не жаль.

Це не перший спільний дует Jerry Heil та Анни Трінчер, і, як виявилося, не останній. Артистки підготували два новорічні хіти, перший з яких сьогодні, 10 грудня, представили публіці. Пісня #Екса_в_гівевей отримала й візуалізацію.

Зараз дивляться

За словами Анни Трінчер, усі колишні нам чимось насолили. Так, у відеоролику головна героїня відкрилася хлопцеві, а він утік.

– Саме розіграшем “в добрі руки” ми й вирішили поквитатися з ним за таку образу, – сказала Анна.

Jerry Heil наголосила, що до роботи над цим відео вона не мала святкового настрою. Тому вона присвячує відеоролик усім тим, хто повністю застряг у роботі і не встиг зрозуміти, коли прийшов Новий рік.

Новинка по-іншому представила новорічну пісню Ірини Білик Мне не жаль. В #Екса_в_гівевей використовується відомий семпл. Така ідея виникла у продюсера Анни Трінчер Дениса Буданцева.

– З таким матеріалом було дуже страшно та відповідально працювати! Ми вдячні Ірині Білик за довіру та можливість об’єднати два погляди на музику – класичний та сучасний! – зазначила Jerry Hail.

У липні Jerry Heil і Анна Трінчер представили першу спільну пісню #Плакса. Про спільну роботу співачки відгукуються виключно з теплом. Тому, найімовірніше, на цьому творчий тандем не зупиниться.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка