Як купити ідеальні обручки

30 Листопада 2018, 13:26
Як купити ідеальні обручки

Існує три категорії обручок, які личать як жінкам, так і чоловікам:

  • рівні;
  • з діамантами;
  • з дорогоцінними каменями.

Обручки з рівною поверхнею виготовлені з металевого полотна і не мають додаткових елементів. Іноді вони можуть бути декоровані контрастною металевою інкрустацією. Найбільш комфортними виявляються каблучки з заокругленим внутрішнім краєм.

Діамантову каблучку можна декорувати як одним великим каменем, так і групою алмазів. Діаманти завжди встановлюються в платину або золото. Ці два метали досить міцні, щоб захистити камінь.

Зараз дивляться

Найчастіше використовують сапфір, але це може бути і інший дорогоцінний камінь.

Поради щодо вибору обручки

У кожної нареченої є уявлення про те, яку обручку вона хоче. Незважаючи на те, що кільця, виконані в єдиному стилі, можуть стати прекрасним публічним вираженням любові один до одного, цей аспект не повинен бути критичним.

При підборі обручок, можна скористатися рекомендаціями, які облегшать процес пошуку:

  • Не починайте підбір занадто пізно

Багато пар роблять помилку, відкладаючи вибір на останній момент. Якщо ви хочете, щоб обручки були зроблені на замовлення, може знадобитися ще більше часу. Краще почати пошуки відповідної моделі за 4-6 місяці до весілля.

  • Визначте межі бюджету

Чітке знання бюджету допоможе прийняти рішення і не зробити необдуману покупку. Наприклад, якщо ви хотіли б обручку з платини, але знаєте, що не можете дозволити собі купити, зверніть увагу на біле золото. Ці два матеріали схожі між собою, але золото доступніше за ціною.

  • Враховуйте свій спосіб життя

Хоча це може здатися очевидним, багато людей забувають про те, що весільна обручка має відповідати їх способу життя. З огляду на те, що це ювелірний виріб і ви будете носити щодня, то важливо, щоб він відповідало стилю і було зручним для користувачів. Наприклад, якщо у вас дуже активний спосіб життя або ви часто контактуєте з хімічними речовинами, кільце повинно бути міцним, щоб витримувати агресивні дії.

  • Підберіть метал

Найпоширенішим металом для обручок є золото, хоча сьогодні їх можна знайти в різному виконанні. Краще вибирати єдиний вид металу для нареченого і нареченої, але стиль кілець може відрізнятися. Наприклад, рожеве золото має м’який колір та ідеально підходить для нареченої, тоді як наречений може побажати чогось більш мужнього.

Купівля обручок може зайняти час, тому краще спочатку познайомитися з різними стилями, металами та дизайнами доступними на ринку. Головне пам’ятати, що обручку по можливості краще носити все життя. Тенденції приходять і йдуть, тому вибирайте обручку, яке буде подобатися вам десятиліттями.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка