Вживана техніка з ЄС: як купити і на що звернути увагу

31 Жовтня 2019, 18:00
Вживана техніка з ЄС: як купити і на що звернути увагу

Виходячи з економічної ситуації, українці все частіше вдаються до купівлі вживаної техніки з ЄС, і тут є багато переваг.

Громадяни України вже досить освоїлися в цій темі, але багато хто, як і раніше, не знає, як купити вживану техніку з ЄС. Їх відлякує висока ціна в іноземній валюті, оплата доставки і можливість обману. Однак всі ці страхи вже давно неактуальні.

Читайте: Дешеві електромобілі: топ-5 бюджетних вживаних електрокарів

Зараз дивляться

Ринок побутової техніки розвивається стрімкими темпами. На жаль, станом на 2019 рік, в Україні найнижча в Європі купівельна спроможність на душу населення.

Після вирахування всіх обов’язкових платежів українець може витратити близько €1,8 тис. на рік. Сума дуже маленька, якщо у планах ремонт або оновлення великої побутової техніки.

Будь-яка якісна продукція коштує великих грошей. Звичайно, можна купити дешеву, але прослужить вона недовго, і питання про нову купівлю буде знову відкрите.

Плюси купівлі вживаної техніки з ЄС:

1. Адекватна ціна на якісну техніку.

2. Прилади, які продають за кордоном, не експлуатують “до повної знемоги”.

3. Іноземці часто змінюють домашнє обладнання.

Найчастіше у вживаній техніці ламаються ручки і перемикачі, але заміна їх коштує недорого порівняно з вартістю цілого приладу.

Такий дефект часто проявляється в перші місяці використання, тому багато українських інтернет-магазинів, які продають вживану техніку, надають невелику гарантію – від 3 до 6 місяців.

До слова, купити вживану техніку в ЄС дуже просто. Зараз існує безліч сайтів, які продають такі товари. Ви заходите на сторінку інтернет-магазину і купуєте техніку, як на звичних сайтах. Найпопулярнішими є – berlin-market.com, markettwo.com.ua, dom-tehnika.com.ua и technoeurosvit.kiev.ua.

Купувати якісну вживану техніку в ЄС вигідніше, ніж нову, але дешеву, тому що остання часто виходить з ладу відразу після встановлення. Техніка, яка пропрацювала за кордоном протягом декількох років, може бути надійнішою, тому що вона якісна.

Причин, за якими іноземці змінюють домашнє обладнання, існує багато, але жодна не пов’язана з несправністю.

– Іноземці залишають техніку під час переїзду, а нові жителі найчастіше її позбуваються.

– Техніка може стати непотрібною через ремонт або новий дизайн житла. Іноді холодильник і посудомийна машина не підходить за кольором до нового оформлення кухні, хоча їм лише кілька років.

Оновлення модельного ряду техніки, яка надає новий функціонал.

Звісно, під час купівлі вживаної техніки в ЄС потрібно звертати увагу на ступінь її зношення.

Не варто прискіпливо ставитися до подряпин або потертостей. Важливіше визначити роботу деталей приладу.

Наприклад, вибираючи пральну або посудомийну машину, треба перевірити гумові муфти і підшипники, переконатися в нормальному функціонуванні блоків керування та їх датчиків.

Якщо є можливість, краще перевірити герметичність барабана і контейнера для завантаження посуду. У холодильниках потрібно звернути увагу на гумки-ущільнювачі, які грають головну роль в його роботі.

У більшості випадків, якщо врахувати ці нюанси, можна купити відмінний варіант.

Раніше Факти ICTV писали, як купити вживане авто і застрахуватися від обману.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка