Це потрібно знати перед тим, як зробити тату

Це потрібно знати перед тим, як зробити тату

Все, що потрібно знати тим, хто хоче зробити собі тату – далі у матеріалі.

Як вибрати малюнок?

Майстер оцінить, якщо ви прийдете до нього з чітким розумінням – який орнамент хочете зробити і де саме. Особливо, якщо покажете приклад. Але врахуйте, що не кожен погодиться працювати за чужим ескізом. Хіба що візьме ідею і перемалює під себе.

Зараз дивляться

Але можливий другий варіант, коли є бажання зробити тату, але ви поки не до кінця уявляєте, як повинна виглядати готова картинка. В цьому випадку тату-майстер може запропонувати вибрати щось з каталогу. Крім того, деякі фахівці роблять індивідуальні ескізи.

В обох випадках ви повинні чітко розуміти, що подобається, а що – ні. Малюнок повинен викликати захоплення, адже позбутися його буде непросто.

Що в тренді?

В цьому випадку закони моди не діють – немає правил і стереотипів у виборі малюнка для татуювання. Головне – якість та акуратність нанесення, художній смак майстра. Нанести на шкіру можна будь-що, але результат залежить від стилю професіонала. Адже кожен привносить в роботу щось своє.

Читайте: Як не стати жертвою тату-салону

Це боляче?

Найболіснішими місцями вважаються плече і передпліччя. Також мало задоволення отримують люди, які роблять татуювання на ребрах, колінах, шиї, животі, внутрішній частині стегна. До слова, під час місячних шкіра стає більш чутливою, а загалом жінки переносять біль краще.

Буде боляче чи ні – залежить також від стилю татуювання: щільне фарбування вимагає більше витримки, ніж дотворк (точкова техніка). Проте больовий поріг у всіх різний, і деякі можуть навіть спокійно відпочивати під час тату на животі. Заздалегідь вгадати неможливо.

Чи безпечно це?

Безпека клієнта повинна бути в пріоритеті для тату-майстра. Добре, якщо машинка, крісло й шнури покриваються захисною плівкою, майстер працює в рукавичках і розкриває при вас одноразові витратні матеріали. Можна попросити перевірити термін придатності пігментів і голок. Крім того, майстер повинен розповісти, як доглядати за татуюванням.

Якщо у вас дерматит, псоріаз та інші шкірні проблеми – проконсультуйтеся з лікарем, чи можна вам робити тату. Під час вагітності це однозначно заборонено, оскільки небезпечно для мами і малюка.

Не можна пити алкоголь за 3 дні до сеансу і ще приблизно 2 тижні після нього – доки не загоїться татуювання.

Як все відбувається?

 

Перш ніж зробити тату, на потрібній ділянці збривається волосся (це можна зробити заздалегідь вдома). Після обробки шкіри антисептиком починається перенесення ескізу. Одні роблять це відразу машинкою, інші – попередньо малюють начерк спеціальним маркером або переносять зображення за допомогою трафарету.

Фінальні обриси малюнка змащуються вазеліном, щоб не розтікалася фарба. Потім голка вмочується в пігмент і починається “вбивання” під шкіру. Зазвичай сеанс триває не більше чотирьох годин. Масштабні сюжети майстер може робити кілька сеансів.

До речі, Факти ICTV писали, чому краще сказати “ні” б’юті-трендам.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка