Що робити, якщо не вступив до університету

Що робити, якщо не вступив до університету

Не всі змогли стати студентами цього року: хтось погано здав ЗНО, або підкачав зі вступними іспитами. Тим паче, не кожен може собі дозволити оплачувати контрактну форму навчання.

Звичайно, можна засмутитися, впасти у депресію, звинувачувати всіх навколо і проклинати долю, але це варіант для слабких і не ціленаправлених людей.

Ми ж пропонуємо кілька варіантів, за допомогою яких можна приємно і з користю провести рік до наступної вступної кампанії.

Зараз дивляться

Удосконалюйся

Щоб досягти успіху, потрібно довго, не шкодуючи себе, працювати над своїми слабкими сторонами і покращувати сильні. Постав собі низку цілей на цей рік і поступово підкорюй їх.

Наприклад, додатково вивчи і вдоскональ предмети, які не вдалося здати на відмінно. Читай багато книг, публікації, інтерв’ю відомих людей і вивчай світ.

Крім усього цього, не забувай про спорт і зовнішній вигляд. Вдосконалюй себе не тільки всередині, а й зовні. Адже саме така гармонія не дає місця депресії і відкриває бажання робити те, що подобається.

Працюй

В університеті відразу після батьківського гніздечка буде важко. Почни готувати себе до самостійного життя – заробляй гроші власними силами. Так ти не тільки зможеш накопичити грошей, а й відчути, що таке залежати від себе.

Вивчай мови

Сьогодні ти нікого не здивуєш тим, що знаєш, скажімо, англійську. У сучасному світі, знати міжнародну мову – щось з розряду “must have”. Вивчи ще одну іноземну мову.

Гете говорив “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти живеш”. Але це не головний аргумент.

Найважливіше, що це нові можливості і перспективи. Чим більше мов знаєш, тим вище ти у рейтингу бажаних працівників. У майбутньому ти скажеш собі дякую.

Здай на права

Саме так! В університеті у тебе практично на це не буде часу. Гуртки, самоврядування, наукові роботи, спорт, веселощі з одногрупниками, та й ще на пари встигати ходити.

А за цей рік ти можеш спокійно відходити на всі заняття в автошколі і отримати водійське посвідчення.

Подорожуй

Студентські роки – найвеселіші та пролетять вони круто, але швидко! А далі — робота, сім’я і відповідальність.

Гарненько відпочинь цього року. Спробуй екстремальні види спорту, подорожуй і заводь нових друзів.

Не проведи даремно цей час!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка