Відео Лайфхаки

Оренда квартири за ціною кімнати в гуртожитку: як зняти житло у Відні

Оренда квартири за ціною кімнати в гуртожитку: як зняти житло у Відні

Олександр, який уже третій рік навчається в Австрії, розповів журналістам Ранку у великому місті, що оренда кімнати в гуртожитку коштує стільки ж, як оренда цілої квартири.

За його словами, існує кілька варіантів оренди житла у Відні – квартира, кімната в гуртожитку та кімната в комуналці. І саме останній варіант найвигідніший.

У Відні квартири комунального типу – це коли в одному помешканні кілька людей винаймають по одній кімнаті.

Зараз дивляться

Проте українець не радить шукати житло самостійно, адже на це може піти декілька місяців. Краще звернутися до спеціалістів.

Скільки коштує оренда житла: за свої послуги маклер бере вартість оренди житла за місяць, помножену на два + плата власнику квартири наперед за чотири місяці + ПДВ 20% від місячної оренди + у деяких випадках плата за користування меблями.

– Якщо ви знайшли собі  житло, яке коштує, наприклад, 500 євро в місяць. То вам треба буде сплатити ще 1500 депозиту, 1000 маклеру, 200 за ПДВ і перший орендний внесок. І усього у вас вийде – 3200, – зазначив українець.

В середньому однокімнатна квартира у Відні коштує 450 євро, двокімнатна – 750.

Окрім того, Олександр радить звернути увагу на енергозберігаючі системи в будинку, бо від їхнього класу буде залежати сума в платіжці за комуналку.

ЧитайтеРобота за кордоном: як не стати жертвою торгівлі людьми

Раніше ми розповідали про особливості життя у Нідерландах.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка