Відео Лайфхаки

Грабіжники за кордоном: як не залишитися без гаманця у відпустці

11 Червня 2019, 18:50
Грабіжники за кордоном: як не залишитися без гаманця у відпустці

Туристів масово грабують та обкрадають за кордоном. Розповідаємо як не залишитися без документів і грошей на омріяному відпочинку.

Як захиститися від пограбування

1. Остерігайтеся земляків

Зустріти співвітчизників за кордоном завжди приємно, але не поспішайте надто довіряти новим знайомим.

Земляки-незнайомці – можуть виявитися злодіями. Вони вступають із вами у вербальний контакт, добиваються вашої прихильності – а потім ані земляка, ані гаманця.

Зараз дивляться

2. Фото на пам’ять

Привітні люди пропонують сфотографувати вас на ваш телефон. Одне фото, друге а потім кудись зникають з вашим телефоном і фотографіями. Нікому не давайте свій телефон, планшет чи фотоапарат.

3. Фальшиві поліцейські

Якщо до вас підходять люди в поліцейській формі і починають розповідати, що ви щось порушили і повинні сплатити штраф – не ведіться на це.

Псевдополіцейські користуються тим, що ви не знаєте місцеві закони. У жодному разі нічого їм не платіть. Просто на місці, одразу ж викликайте справжню поліцію і консула своєї країни.

Читайте: FlixBus в Україні: маршрути та як купити квитки

4. Полювання на туристів-автомобілістів

Злочинці у формі копів зупинять вас на дорозі і вимагатимуть сплатити неіснуючі штрафи. Або ж грабуватимуть напряму без всілякого маскування.

https://player.ictv.ua/embed/45521bffba8a03d74c63f30929fe12bbda380b43f1959451daa2c397888d005f

Обов’язково ознайомтесь із законами країни, куди збираєтесь. Запишіть номери поліції, консульства та посольства. У більшості країн ви маєте право на правову безкоштовну допомогу та перекладача.

Нагадаємо, транспортна компанія FlixBus, яка здійснює дешеві автобусні пасажирські перевезення в ЄС та США, вийшла на український ринок і офіційно починає свою діяльність.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка