Говори сексуально: 6 слів, які допоможуть завоювати дівчину

Говори сексуально: 6 слів, які допоможуть завоювати дівчину

Шість слів, які допоможуть підкорити кохану жінку – у матеріалі Фактів ICTV.

Маша

Звичайно, називати всіх жінок цим ім’ям не варто, але під час сексу намагайтеся вимовляти ім’я своєї коханої. Коли вона чує це, то відчуває себе особливою.

Так!

Завжди говорити “так”, як у фільмі з Джимом Керрі не варто, так як вас можуть вважати легковажним і м’якохарактерним. Але доречне “так” солодше всіх слів. За словами психологів, чоловіче згода має свідчити про впевненість партнера.

Зараз дивляться

Слова кохання

Не обов’язково зізнаватися в коханні, для початку можна просто сказати про те, що ти любиш якусь частину її тіла. Фрази “Мені подобається, як ти виглядаєш” або “Я люблю дивитися на тебе” здатні підкорити серце будь-якої жінки.

Гроші

Деякі жінки збуджуються при вигляді або відчутті багатства. Вчені пояснюють це інстинктами, коли жінка обирала партнера, виходячи з його можливостей її забезпечити дахом і їжею. Можете згадати у ліжку про те, що збираєтеся запросити кохану у дорогий ресторан.

Ти

У ліжку краще говорити не про себе, а про партнерку. Наприклад, не “Я збуджений”, а “Ти мене збуджуєш”.

Читайте: Віртуальний секс: як зайнятися і коли варто зупинитися

Потрібна

Кожна жінка мріє бути бажаною і хоче, щоб її коханий втрачав від неї розум. Слова “Ти мені потрібна” мають чудодійну силу.  Особливо це працює після тривалої перерви або відрядження.

До слова, Факти ICTV писали про 5 ознак того, що у жінки немає сексу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка