8 місць, де в квартирі не треба ховати гроші

22 Вересня 2016, 18:38
8 місць, де в квартирі не треба ховати гроші

Щоб не розкривати перед грабіжниками секретів затишних місць, куди можна було б заховати заощадження, розповімо вам, де точно не варто тримати гроші, пише aif.ru.

Книги — класика

Ймовірність, що грабіжники знайдуть вашу заначку в томі Бродського чи Достоєвського, близька до 100%. Професійні квартирні злодії за лічені хвилини “пролистают” цілий стелаж книг і поживляться вашими грошима.

Шафи — теж класика

Квартирні злодії чудово обізнані про ці “затишні” куточки і після знайомства з бібліотекою своєї жертви відправляються знайомитися з її шафами, де помацають кишені піджаків, курток, штанів, заглянуть в наволочки і навіть шкарпетки.

Зараз дивляться

Від вентиляції до зливного бачка

У вентиляцію за заначкою непрохані гості залізуть одразу після того, як перевернуті ваші шафи і бібліотека. Якщо і там конверта з грошима зловмисники не виявлять, будьте впевнені, наступним місцем, де вони шукатимуть ваші кровно зароблені гроші, виявиться змивний бачок.

Без грошей і без сейфа

Якщо ви думаєте, що сейф вбереже ваші гроші від грабіжників, ви помиляєтеся — злодії просто заберуть його із собою і розкриють у більш комфортній обстановці.

Скарб на видному місці

Будьте реалістами і подивіться на ситуацію з іншого боку — тільки сліпий не помітить акуратно складені у вазочку-цукерницю грошові знаки і прикраси.

Читайте: Дні місяця, в які жінки найбільше хочуть сексу

Джек-пот у подвійному розмірі

Ніколи не ховайте гроші в техніку — ноутбук, телевізор, мультиварку. Може бути, вашу схованку грабіжники виявлять не одразу, але цінні гаджети, а разом з ними і заощадження, заберуть із собою обов’язково.

Затишні стіни

Підняти килим або акварельний твір пензля невідомого художника ще легше, ніж перегорнути бібліотеку або білизняну шафу. Також і місце на шпалерах напевно видасть розташування грошей.

Гроші під перцем

Грабіжники не будуть дбайливо поводитися із подарунковими сервізами і баночками на кухні — вони просто покидатимуть на підлогу і розтопчуть увесь ваш кухонний арсенал.

Нагадаємо, вчені назвали ідеальний вік для кар’єрного росту чоловіків.

Теги
Гроші
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка