Як уникнути аварій, якщо ви водій-новачок. 6 порад

24 Квітня 2017, 22:03
Як уникнути аварій, якщо ви водій-новачок. 6 порад

Ви отримали права і, звичайно ж, хочете покататися на власному автомобілі без інструктора і сторонніх підказок. Однак необхідно пам’ятати деякі правила, які допоможуть на перших порах.

Читайте: Рекет на литовських номерах: автомобілі розшукуватиме Інтерпол

Факти ICTV склали 6 порад, виконуючи які, ви зможете убезпечити себе і оточуючих.

Зараз дивляться

1) Приклейте на склі знак !. Це хороший знак для інших водіїв. Вони будуть намагатися тримати дистанцію, щоб уникнути неприємних несподіванок.

2) Будьте особливо уважні в місцях великого скупчення людей: на пішохідних переходах, світлофорах, в районі ринків, зупинок, шкіл.

3) Об’єктивно оцінюйте власні навички. Не потрібно їздити на величезній швидкості навіть, якщо ви впевнені в тому, що вже добре керуєте.

4) Зберігайте спокій. Вас не повинні виводити з себе ні сигнали від інших водіїв, ні пішоходи-порушники, ні інші автомобілісти, які ігнорують знаки та розмітки. У водія за кермом повинна бути холодна голова.

5) Придбайте навігатор. Він позбавить від необхідності розриватися між уявним прокладанням маршруту, відстежуванням дорожніх знаків і оцінкою ситуації на дорозі.

6) Не беріть пасажирів. Поки ви не отримаєте достатнього досвіду, кожен виїзд буде ризикованим. Не варто наражати на небезпеку життя інших людей.

До речі, на ринок України виходить національна автомобілебудівна компанія з Узбекистану – Ravon.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка