Фото Авто

Від плаваючого автобуса до висячого поїзда – найнезвичайніші види транспорту

Від плаваючого автобуса до висячого поїзда – найнезвичайніші види транспорту

Видання toneto.net склало список.

Плаваючий автобус, Канада

Автобус-амфібія Hippo – унікальне судно на 40 пасажирів, яке пропонує наземні і водні тури по Торонто в Канаді. Поїздка починається на землі, а потім автобус занурюється в озеро Онтаріо.

Висячий поїзд, Німеччина

Вуппертальська підвісна дорога проходить над річкою Вуппер на висоті 12 м. Її можна вважати повноцінною лінією метро, потяги ходять з 5-хвилинними перервами. Єдина рейка підтримується 472 залізними арками, які охоплюють все русло річки.

Підземний фунікулер Кармеліт, Ізраїль

Кармеліт – підземний фунікулер у Хайфі в Ізраїлі, має 4 вагончика, 6 станцій і один тунель протяжністю 1,8 км. Він відкрився у 1956 році, в 1986 році його закрили, але в 1992 році знову відкрили після ремонту. Його назвали на честь гори Кармель, на якій розташоване місто. Перепад висот між початковою і останньою станцією становить 274 м.

Полярний всюдихід, Канада

Зовні схожий на автобус на величезних колесах вантажівки. Це комфортний транспортний засіб для мандрівників, які хочуть побачити Арктику, зокрема, полярних ведмедів, що мешкають на півночі Канади.

Льодовий човен, США

Острів Маделін на озері Верхнє у США влітку пов’язаний з містом Бейфілд поромом, а взимку, коли вода замерзає, цей зв’язок здійснюється за допомогою буєрів – спеціальних човнів з вентиляторами.

Водне таксі по каналах, Таїланд

Бангкок, як і Венеція, має мережу каналів. Тому водні таксі є важливою частиною міської транспортної системи.

Бамбуковий поїзд, Камбоджі

Ця саморобна бамбукова платформа з електродвигуном пересувається зі швидкістю 40 км на годину. Комфортною таку поїздку не назвеш, але і плата за проїзд невисока. Таку поїздку ви точно запам’ятаєте на все життя.

Канатна дорога, США

Канатна дорога охоплює протоку Іст-Рівер і сполучає острів Рузвельта з Манхеттеном. Кожна кабіна вміщує до 110 чоловік. Трамвай рухається зі швидкістю приблизно 28,8 км/год. і проходить близько 940 м за 3 хвилини.

Читайте: Ford готовий здивувати світ двома новими моделями

До слова, раніше Факти ICTV писали, що наступного року американці випустять гібрид Ford Mondeo Energy і новий позашляховик, оснащений електричною силовою установкою.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка