Відео Авто

В Україні знову працюють камери відеофіксації порушень ПДР: наскільки це безпечно в умовах війни

Камеры ПДД

У понеділок, 16 травня, в Україні відновлюють роботу камери автоматичної фіксації правопорушень на дорогах.

За перевищення швидкості штрафуватимуть у столиці, на Київщині, Вінниччині, Житомирщині, Закарпатті, в Івано-Франківській, Львівській, Одеській, Полтавській та Рівненській областях, і відповідно у цих обласних центрах. Загалом почнуть працювати 128 камер.

За словами першого заступника керівника департаменту патрульної поліції Олексія Білошицького, перед початком воєнного стану в Україні працювало 270 камер, проте зараз не можна відновити роботу всіх систем автоматичної фіксації.

Зараз дивляться

– Система автоматичної фіксації і взагалі всі дані, які передаються цією системою, мають один із найвищих рівнів захисту у нашій державі. Всі дані і канали є максимально зашифрованими, і ця система має фактично всі сертифікати захисту інформації на відміну від інших камер спостереження, які можуть бути розташовані на дорогах і в містах. Ми не запускаємо систему в тих областях, де йдуть активні бойові дії, – розповів він.

Білошицький додав, що з початку війни в Україні зменшилася кількість ДТП з постраждалими і загиблими.

– ДТП з потерпілими і загиблими стало значне менше. Але ми говоримо суто сухою статистикою, зрозуміло, що є безліч факторів, які на це вплинули. Потерпілих на 56% менше, ніж за аналогічний період минулого року і на понад 20 % менше загиблих. Статистика йде на зниження, але ми розуміємо, що це пов’язано із бойовими діями, зі зменшенням кількості транспорту і з іншими аспектами, – додав Білошицький.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка