Відео Авто

ПДР не працюють, за паркування не штрафують – топ фактів про Сицилію

ПДР не працюють, за паркування не штрафують – топ фактів про Сицилію

Сицилія – чудовий італійський острів, на якому можна провести незабутню відпустку. А як там живеться постійним мешканцям розповіла у сюжеті Ранку у Великому Місті киянка Оля, яка переїхала на острів 2 роки тому.

Дівчина розповідає, що дороги на Сицилії – гірші, ніж у нас.

Громадський транспорт їздить рідше, а мости будують довше. Крім того, на Сицилії майже не працюють правила дорожнього руху, а із дорожньої розмітки – лише зебра.

У містечку, де живе Ольга, приблизно 40 тисяч людей. Машина є майже у кожного. Але паркують їх, де заманеться. Де дорожня поліція, питаєте? На місці її ніхто не боїться. Бо містечко, де живе Оля, маленьке, і всі одне одного знають, тож карати правопорушників не прийнято.

Зараз дивляться

Читайте: Бізнесмен – кожен другий. Чому андоррці живуть краще за деякі розвинені країни

У великих туристичних містах Сицилії до правил дорожнього руху ставляться більш поважно. Там правопорушників карають: евакуюють автівки і штрафують на 30 євро їхніх власників. І якщо за неправильну парковку штрафують де-не-де, то за зберігання старої автівки штрафують всіх і всюди на немаленькі гроші – 100-120 євро.

Тут великі проблеми з громадським транспортом, його практично немає. Є автобуси, поїзди між містами відмінно функціонують. Але в самому місті є один автобус, ми його називаємо автобус-привид, – розповідає Ольга.

А таксі на Сицилії – така ж примара, як і громадський транспорт. Утім, у туристичний сезон громадського транспорту різко більшає.

А от потрапити на материкову частину Італії ще складніше. Мосту між двома частинами суші немає. Тож доводиться користуватися паромом, якщо хочеш їхати машиною. А це – дорого! Від 30 до 70 євро. А це десята частині зарплатні сицилійця.

Однак є на Сицилії те, за що дівчина пробачає його всі недоліки, – це її коханий чоловік і море.

Більше дивіться у відео:

Нагадаємо, як працює курортна мафія.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка