Нововведення у здачі на права: чек-лист і відеофіксація

15 Березня 2018, 13:21
Нововведення у здачі на права: чек-лист і відеофіксація

У даному чек-листі, який друкуватимуть на зворотному боці екзаменаційного листа, зазначений перелік практичних завдань і типові помилки початківців водіїв. Екзаменатори будуть використовувати його в роботі, щоб оцінити рівень знань людини.

Як відомо, практичний іспит складається з 2-х етапів: – на першому етапі, що проходить на майданчику для навчання з початкового керування, екзаменується, наскільки водій вміє рушати з місця, зупинятися, долати спуски/підйоми, паркуватися, та ін.

– на другому етапі, що проходить на конкретному маршруті в умовах звичайного дорожнього руху, перевіряється, чи вміє водій здійснювати маневри, дотримуватися допустимої швидкості, читати дорожні знаки і розмітку, і т.д.

Зараз дивляться

Читайте: Іспит із ПДР можна скласти англійською мовою

МВС рекомендує громадянам України, які бажають отримати водійські права, під час підготовки до іспиту завантажити опублікований чек-лист і досконально його вивчити. А після завершення іспиту подивитися, які помилки ним були здійснені. Відзначається, що даний чек-лист на протязі 3-х років зберігатиметься у сервісному центрі МВС.

Повідомляється також, що у майбутньому планується запровадження фото- та відеофіксації практичної частини іспиту.

Нагадаємо, в мережі з’явилися маршрути для складання другого етапу практичної частини іспиту з ПДР для отримання водійських прав.

Теги
ПДР
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка