Немає паркомату – немає грошей!

30 Березня 2012, 19:38

До 1 квітня вони так і не встановили термінали для безготівкового розрахунку за стоянку автомобілів.

У податковій зареєстрували тільки один такий пристрій, а треба понад 3500 тисячі. Тож, якщо паркомата немає – стоянка безкоштовна. Вимагати гроші у водіїв паркувальники не мають права.

«Ці місця для парковки зараз поза законом, тому з 1 квітня ми вважаємо так, якщо відсутній паркомат, то люди можуть не платити», – каже начальник управління благоустрою територій та комунального обслуговування Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Олександр Ігнатенко.

Зараз дивляться

За приклад чиновник ставить місто Запоріжжя. Там місцева влада із завданням не впоралася, тож усі парковки віднині безкоштовні. В Одесі талони можна придбати лише за безготівковий розрахунок. Та в Київтранспарксервісі такий досвід переймати не хочуть. Шкода грошей, які бюджет недоотримає.

Та все ж у цій дискусії, за словами юристів, закон на боці автолюбителів, і на вимоги паркувальників сплатити за стоянку автомобіля можна не звертати уваги.

«Якщо ви приходите на майданчик для паркування і не бачите паркомат, згідно постанови Кабміну – це є майданчик для паркування безкоштовно. Якщо паркомат є – це майданчик для паркування платного», – говорить юрист Любомир Дроздовський.

Те, що паркомати так і не закупили, столичні чиновники пояснюють нестачею грошей. Адже справа не з дешевих. Один термінал коштує до 100 тисяч гривень. У Києві таких треба 300. Кажуть, уже звернулися до Кабміну з проханням дати ще трохи часу, до 2013-го, щоб віднайти фінансування.//Наталія Жуковська, «ФАКТИ», ICTV

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка