Купували навіть електрокари: найпопулярніші євробляхи січня 2022

Авто
Джерело: Depositphotos

У першому місяці 2022 року українці ввезли в Україну 31,6 тис. авто. Це майже на 25% більше, ніж на рік раніше. Нових авто в січні українці купили в 6 разів менше, ніж з пробігом.

Так, більша частина завезеного вживаного транспорту за січень укомплектована бензиновими двигунами. Дизельних було лише 37%, з ГБО – 7%. Навіть електромобілі мали попит – 4% від загальної кількості.

Так, особливо популярним був сімейний Renault Megane – 2 174 авто. На другому місці – усіма улюблений компактний Volkswagen Golf – 1 917 реєстрацій. Очікувано, у трійку лідерів також увійшов фаворит українців Volkswagen Passat – 1 791 авто.

Зараз дивляться

Четверте місце за чеськими Skoda Octavia – 1 460 реєстрацій, а п’яте – за компактними та бюджетними Ford Focus – 1 088 авто.

Утім, є й ті, хто не хоче розмитнювати ввезені автомобілі з іноземною реєстрацією. Нагадаємо, що пільговий період закінчується вже зовсім скоро – 8 лютого. Багато хто досі відтягував проходження цієї процедури — водії хочуть зареєструвати автомобіль в останній момент, і їм активно допомагають брокери.

Причому розмитнити авто зараз можна лише за допомогою учасників бойових дій. Власники авто із Європи платять ветеранам АТО за реєстрацію їхнього транспорту на українські номери.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка