Кримські бойовики вкрали у сина Куніцина перегонний автомобіль

Кримські бойовики вкрали у сина Куніцина перегонний автомобіль

Озброєні люди відібрали у сина народного депутата України Сергія Куніцина Олексія ключі і заявили, що автомобіль конфісковано

Інцидент стався на залізничному вокзалі Сімферополя, коли Олексій намагався відправити власне авто залізничним складом.

Про це повідомляє прес-служба народного депутата України Сергія Куніцина.

Зараз дивляться

“При спробі відправити власне авто залізничним складом озброєні люди відібрали ключі і заявили, що автомобіль конфісковано. Олексій Куніцин вже не один рік бере участь в гоночних змаганнях і регулярно виступав у Криму в якості організатора автомобільних заїздів. Його автомобіль Nissan GT-R добре відомий в спортивному колі як в Криму, так і в Україні”, – повідомили в прес-службі.

За словами самого Олексія, представники “самооборони” заявили, що діють по команді Сергія Аксьонова, який доручив не випускати авто за межі півострова – нібито авто виставлять на торги і продадуть на аукціоні.У свою чергу Сергій Куніцин заявив, що спроба звести з ним політичні рахунки через сім’ю є межею ницості й підлості.

“Я більше двадцяти років у політиці і пам’ятаю методи впливу на людей в 90-ті роки, але ці часи сьогодні в Криму переплюнули. Нова кримська влада твердить про захист населення, зразковий порядк і законність всіх своїх дій і водночас чинить беззаконня, близьке до анархії”, – підкреслив Сергій Куніцин.

Нагадаємо, раніше Олексія Куніцина вже затримувала кримська “самооборона”. Однак після кількох годин допиту він був відпущений.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка