Dexpens: в Україні створили соціальну мережу для автомобілістів

Dexpens: в Україні створили соціальну мережу для автомобілістів

– Мені думалося, чому ж так важко знайти якісний сервіс для машини? Аби відшукати нормальну за відгуками СТО, я мушу гортати з десяток інтернет-сторінок! А хочеться, щоб усе було на одній, – розповідає в інтерв’ю Експрес Олександр Кравець, один із авторів Dexpens.

Dexpens – це скорочення від словосполучення Driver Expenses. У перекладі з англійської це “витрати водія”.

У новій соціальній мережі кожен користувач має особистий профіль, де може створити багато профілів автомобіля. У своєму профілі людина може розповісти все про свій водійський стаж, досвід, чим він може бути корисним для інших водіїв, а в профілі машини — написати її параметри, характеристики, можливо, чи потребує вона ремонту, чи є додаткові запчастини, якими її власник може поділитися чи продати іншим.

Зараз дивляться

Можна описати всі ремонти автівки. Зареєструватися також можуть власники автокрамниць, салонів, СТО, аби розповідати що, як і кому вони робили, виставляти фото, відео, відповідати онлайн на запитання клієнтів.

Відомо, що соцмережу створили за принципами вже відомих мереж, тому нею можуть користуватися навіть підлітки і старші водії.

Читайте: Maybach Jay-Z або Bentley Бекхема: розкішні автомобілі знаменитостей

У Dexpens водії можуть обмінюватись досвідом, складати свої рейтинги магазинів, СТО, радити іншим, обмінювати чи купляти машини, запчастини. А ще тут досвідченіші водії можуть порадити початківцям, як відремонтувати машину.

Окрім цього, у новій соцмережі можна виставити нагадування, коли і що треба поміняти у вашій автівці. Також тут можна дізнатися про оптимальний розхід пального для певної марки машини, прочитати, як зекономити пальне.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали. що Lamborghini Veneno Roadster – найдорожчий автомобіль у світі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка