Біля 4 станцій метро у Києві створюють “перехоплюючі паркінги”

16 Квітня 2018, 15:11
Біля 4 станцій метро у Києві створюють “перехоплюючі паркінги”

Про це під час прес-конференції сказав виконувач обов’язків директора КП Київтранспарксервіс Олександр Німас, повідомляє Укрінформ.

– У нас є можливість залучати інвесторів для будівництва багаторівневих, а також підземних паркінгів на під’їзних шляхах до міста, біля станцій метрополітену. Наразі нами готуються документи та вживаються заходи щодо проведення інвестиційних конкурсів та залучення інвесторів, – зазначив Німас.

За його словами, на сьогодні проводиться робота щодо створення перехоплюючих майданчиків біля станцій метрополітену і збільшення кількості машиномісць, що дозволить зручне паркування і дасть можливість залишати авто біля станцій метрополітену, а також розвантажить центральну частину міста від транспорту.

Зараз дивляться

Читайте: Штрафи за паркування – коли водії платитимуть за новими тарифами

– Наразі розглядається можливість щодо утворення перехоплюючих майданчиків на базі комунального підприємства. Їхнє територіальне розташування біля станцій метрополітену – Теремки, Лісова, Червоний Хутір і Сирець. Це вже ті майданчики, які ми запустили в роботу і готові реалізовувати ці проекти загальною кількістю 600-700 машиномісць. Ці майданчики працюватимуть відповідно до офіційних тарифів міста. Здійснювати діяльність на цих перехоплюючих майданчиках комунальне підприємство планує без подальшої передачі їх в оренду суб’єктам господарювання, – зазначив він.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко підписав закон про реформування сфери паркування транспортних засобів.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка