Фото Авто

Антифриз і набір водія: як доглядати за авто взимку

Обслуговування авто взимку це складний процес, до якого потрібно підготуватися заздалегідь. Інакше ви наражаєте себе на небезпеку.

Антифриз

Варто повністю замінити охолоджуючу рідину. Тим паче, якщо у вас перегрівався двигун і доводилося доливати воду в бачок.

Проте перш, ніж змінити охолоджуючу рідину, перевірте роботу обігрівача в салоні. Якщо двигун не прогрівається до 90 градусів, а в автомобілі холодно, то не працює термостат. Його доведеться замінити.

Зараз дивляться

Незамерзаюча рідина

Щойно ви почуєте про морози, то час в бачок омивача заливати рідину, що не замерзає. Інакше, коли вдарять морози, доведеться їздити наосліп.

Варто звертати увагу на склад і обирати без етилового спирту.

Читайте: Не заводиться авто взимку – причини та що робити

Акумулятор

Ще перед початком зими перевірте стан заряду акумулятора. Якщо він у вас прослужив два-три роки, то перед холодами зарядіть його, щоб він не розрядився в люті морози.

Масло

Для тих, хто їздить рідко, потрібно заливати масло з індексом 5W. Однак, якщо ви часто за кермом, то навесні заливайте літнє масло, а восени – зимове. В іншому випадку можуть виникнути проблеми під час запуску двигуна.

Ущільнювачі дверей

Гумові ущільнювачі для дверей та скла, щоб вони не замерзали і не зіпсувалися взимку, протріть спеціальним силіконовим мастилом.

Зберіть зимовий набір водія

У зимовий час досить легко потрапити в екстрену ситуацію. Це може бути сильний мороз, снігопад, ожеледь тощо. До таких ситуація потрібно підготуватися заздалегідь.

Що повинно бути з собою в машині взимку:

  • трос;
  • дроти для “прикурювання”;
  • лопата;
  • скребок зі щіткою;
  • засіб для відмороження дверей та замків (аерозоль WD-40. – Ред.).

Раніше Факти ICTV писали, як розморозити авто взимку.

Теги
зима
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка