Аби дороги не будувати: росіяни висміяли Ниву-“багатоніжку” (ФОТО)

26 Серпня 2016, 13:28
Аби дороги не будувати: росіяни висміяли Ниву-“багатоніжку” (ФОТО)

У Москві на виставці ММАС-2016 представили дивну Ниву з дванадцятьма колесами, яку вже прозвали “багатоніжкою”, передає Drom.

По суті, це окремий модуль-рама, який у “транспортному” стані представляє з себе… причіп до легкового позашляховика, з яким той доїжджає дорогами загального користування до бездоріжжя. А там з причепа тимчасово знімаються колеса, автомобіль “наїжджає” на раму і та кріпиться під днищем позашляховика, після чого додаткові колеса знову встановлюють на свої місця. Ще дві пари коліс стикуються з основними колесами машини (вони кріпляться прямо “диск у диск” через 10 додаткових болтів) і… “бездорожник” готовий до подальшого пересування.

Одразу видно й недоліки конструкції, головний з яких — обмежений і дуже малий кут повороту передніх коліс. Додаткові колеса вже при невеликому повороті керма починають впиратися в арки. Вони ж можуть обмежувати і хід підвіски. А прикручена знизу рама з “осями” обмежує дорожній просвіт.

Зараз дивляться

Також без додаткових міжколісних блокувань перший же перегин рельєфу зупинить “бездорожник”.

Цей “шедвер” російських автомобілебудівників одразу ж викликав шквал уїдливих коментарів.

Читайте: Uber возитиме пасажирів на безпілотних авто

“На більше фантазії не вистачає, сумно”, “Як в анекдоті “Іноземці розглядаючи нашу позашляхову техніку думають про одне, чого тільки не придумають, аби дороги не будувати”, “На такій застрягти здається навіть простіше”, “Колгосп на рівні 2 класу середньої школи, ми будучи дітьми так бавилися з іграшками в далеких 80-х. Прикро бачити, що хтось за таку “роботу” ще і зарплату отримує”, “Можна ще 4 пари на дах приліпити, якщо перекинувся їдеш на даху”, “Імпортозаміщення”, “Не уявляю, як можна відкинути колесо від дверей, коли вона на землі стоїть. Відкривання дверей перетвориться на 2-годинний квест, який врешті закінчиться виповзанням з вікна”, “Країна дурнів, більше нічого сказати!”, “21 століття на дворі, соромно за Росію”, – обурюються в коментарях.

Нагадаємо, нещодавно в мережі з’явилися перші фото нової Volvo S60 2018.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка