5 шкідливих звичок, які вкорочують життя вашого авто

14 Лютого 2018, 15:25
5 шкідливих звичок, які вкорочують життя вашого авто

Про це пише mashyna.com.ua.

Порожній бак

Ніколи не варто спустошувати насухо паливний бак, особливо якщо автомобіль прожив вже не один рік. Якщо автомобіліст не виховає в собі звички своєчасно і багато заправлятися, він ризикує витратити чималі суми на ремонт всієї паливної системи. В ідеалі, бак завжди бути заповненим хоча б на 1\4 від свого об’єму. Варто також знати, що заправляти краще відразу і повністю, а не кілька разів і потроху.

Перевантаження

Після покупки автомобіля варто з’ясувати, яку саме масу навантаження він здатний витримати. Перевантаження є справжнім вбивцею автомобілів. Не варто занадто сильно навантажувати машину, адже це сприяє прискореному зносу деталей авто, більше того, істотно підвищуються ризики для життя і здоров’я водія і пасажирів у разі ДТП або просто екстремальній ситуації на дорозі.

Зараз дивляться

Недбале водіння

Складно повірити, проте це дійсно шкідлива звичка властива дуже багатьом водіям. Занадто різкий старт. Занадто різке гальмування. Їзда на непрогрітому авто. Все це і багато іншого зроблено без необхідності сприяє розношуванню деталей, скорочуючи термін життя автомобіля.

Читайте: АЗС знизили ціни на бензин

Рідке використання ручного гальма

Багато водіїв помилково вважають, що ручне гальмо слід використовувати тільки в тому випадку, якщо автомобіль залишається на схилі. Використовувати ручне гальмо в цих ситуаціях дійсно потрібно, для того, щоб автомобіль нікуди не покотився. Однак, не варто нехтувати використанням цього виду гальма і в ситуаціях, коли машина стоїть на рівній прямій поверхні. Ручне гальмо дозволяє істотно скоротити навантаження на зчеплення автомобіля, а значить, продовжить його життя.

Рука на важелі — загроза для автомобіля

Деякі водії стверджують, що якщо систематично класти руку на важіль коробки передач, це погано позначається на самій коробці. Досі ніхто не знайшов достатньої кількості аргументів, щоб спростувати або підтвердити це. Проте, одне відомо точно, якщо залишати тільки одну руку на кермі під час їзди, істотно підвищується ризик ДТП.

Раніше Факти ICTV писали поради про те, як використовувати автомобіль взимку.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка