10 марок б/в авто, які ламаються найчастіше

10 марок б/в авто, які ламаються найчастіше

Відома американська асоціація по дослідженню споживчих якостей J. D. Power представила огляд найбільш надійних автомобілів за марками.

Американська асоціація по дослідженню споживчих якостей J. D. Power стала відома, зокрема, завдяки періодичним оглядам надійності автомобілів – Vehicle Dependability Study (VDS). Найсвіжіший з них був нещодавно опублікований. Він стосується автомобілів 2012 модельного року. За еталон надійності бралося кількість рекламацій на 100 автомобілів за перші три місяці володіння. Загалом дослідженням зазнали автомобілі за трирічний період експлуатації – по 2015 рік включно.

10 “лідерів” по рекламаціям з кінця “чорного списку”: Fiat, Land Rover, Jeep, Mini, Dodge, Hyundai, Ford, Volvo, Chrysler, Volkswagen.

Зараз дивляться

Найгірший – Fiat, у них нарахували 273 рекламації на 100 автомобілів.

В список Топ-10 кращих увійшли автомобілі марки Сhevrolet – на 100 машин цього бренду прийшло 123 рекламації.

На дев’ятій позиції йдуть автомобілі Scion – 121 проблема на “сотню”.

Восьму сходинку рейтингу посів на подив бренд з трипроменевою зіркою Mercedes-Benz – 119 рекламацій на 100 машин. Далі йде Lincoln – 118 скарг.

На шостому місці німецький виробник швидкісних авто – Porsche – 116 рекламацій.

Стільки ж негативних зауважень отримав і японський бренд, який зайняв останнє місце в п’ятірці – Honda. На четвертому місці – ікона Америки, Сadillac – 114 рекламацій.

Переходимо до трійки кращих. На третій позиції – японський гігант Toyota – 111 скарг на сто автомобілів. На другому місці – Buick, у котрого 110 скарг.

І нарешті, лідером рейтингу надійності Vehicle Dependability Study (VDS) став… Lexus, який пішов далеко вперед від конкурентів, з показником 89 рекламацій на 100 автомобілів. З повним списком надійності автомобілів по брендам можна ознайомитися нижче.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка