Топ-3 знаки зодіаку, які розбагатіють у 2021 році

1 Січня 2021, 15:00
Топ-3 знаки зодіаку, які розбагатіють у 2021 році

Докладний гороскоп фінансового благополуччя для топ-3 знаків зодіаку на 2021 рік склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Матеріальний успіх залежить від розвитку своїх талантів, здібностей і майстерності, оскільки це є джерелом енергії для кар’єри. Якщо людина буде займатися улюбленою справою і використовувати свій талант, вона отримає винагороду у вигляді грошей і матеріальних цінностей.

За фінансовий сигнал відповідає Юпітер, який в кінці 2020 року виходить із знаку Козерога, де майже весь 2020 рік, був в статусі свого падіння. Весь світ відчув цей вплив дуже сильно.

Зараз дивляться

Наступний транзит Юпітера у знаку Козерога буде через 12 років. В 2021 році Юпітер рухається у знаку Водолія, де проявляє себе набагато вільніше, на 2,5 місяці заходить в знак Риб, де має статус свого управління, тому для цих знаків 2021 рік буде дуже сприятливим.

Більш того, 2021 – це рік Бика, що дуже співзвучно зі знаком Тельця. Тому, всі впливи космічних ритмів такі, що кожен отримає шанс знайти фінансовий успіх, головне його побачити і правильно скористатися. Важливо також пам’ятати, що крім матеріальних є і духовні цінності, розуміючи це, людина зможе забезпечити свою фінансову стабільність.

[read_more_news]

Гороскоп для Водолія

Можливі великі зміни на професійній ниві або в бізнесі. Рік вдалий для зміни місця роботи або характеру діяльності. Це важливий період професійного розвитку і зростання, тому варто його використовувати максимально. Сміливо проводьте фінансові операції, вже незабаром ви можете розраховувати на прибуток.

Взаємодійте з керівництвом та впливовими особами: ви отримаєте розуміння, підтримку, матеріальну допомогу, похвалу, нагороди, через що можете добитися підвищення в посаді. Вдалий період для вирішення юридичних питань, початку нового довгострокового проекту. Зростає ваша соціальна значимість.

Гороскоп для Риб

Тривалі, далекі відрядження дадуть прекрасні професійні та матеріальні результати. Особливо вдалий період – з травня до липеня. Ці три місяці – вдалий період для здобуття фінансової самостійності. Також, протягом року про себе нагадають помилки минулих років, але цей досвід дасть вам відчуття великої особистої відповідальності і можливості значно наблизитися до життєвої мети.

У виробничій сфері на вас покладають великі обов’язки, але винагорода буде відповідною. Ви отримаєте визнання ваших заслуг, можливості творчого самовираження і впровадження прогресивних методів та ідей, просування по службовій драбині, що дасть значне поліпшення фінансового становища.

Гороскоп для Овена

Підвищення самоконтролю дозволить грамотно розпоряджатися грошима та іншими матеріальними благами. Набуті протягом року партнерства і знайомства, обов’язково будуть корисні для здобуття фінансового комфорту, навіть попри те, що вони розвиваються повільно.

Матеріальні успіхи протягом року досягаються, насамперед, завдяки витримці або наполегливій праці. Це рік зростання завзятості, витримки в справах і планах, старанності і доброго ставлення до вас з боку керівництва. Все це допоможе вам в успішному просуванні розпочатих справ. Можливий досить скромний, але важливий для вас професійний і матеріальний прогрес.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка