Східний секс-гороскоп на 2017 рік

Східний секс-гороскоп на 2017 рік

Гороскоп опублікував портал Elle.

Щур

Ваша любов воскресне з попелу, а секс відкриє нові горизонти. У ліжку вам доведеться стати винахідливішими, помінятися ролями або взяти новий курс.

Зараз дивляться

Бик

Головним завданням на 2017 рік стануть пошуки компромісу. Бикові доведеться пережити важкий емоційний етап і серйозно задуматися про його наслідки.

Тигр

Символ 2017 року надихне Тигрів на нові ідеї та стабільні відносини. Також їх чекає осягнення нових глибин любові, для чого варто звернутися до тантри та Камасутри.

Кролик

У цьому році вас переверне з ніг на голову. Ви будете дуже часто міняти статевого партнера і по-новому подивитися на своє оточення.

Дракон

Для Дракона цей рік стане дуже натхненним. Будь-який союз Дракона, в цьому році, стане міцним і щасливим. Одинаків же очікує дуже приємна зустріч.

Змія

Ви зможете відновити втрачені зв’язки з близькими, друзями і колишніми коханими. Також вас спіткає прилив бажання та почуттів.

Кінь

Вам потрібно перестати гнатися за можливостями, які були упущені у минулому році. Вам залишається тільки продовжувати рух своїм ходом.

Коза

Кіз чекає возз’єднання з колишнім партнером або поява анонімного кандидата. Він точно здивує вас романтикою та подарунками.

Мавпа

Вам потрібно встановити перемир’я у любові. Вам потрібно буде знову знайти віру в себе, силу волі та наполегливість, щоб втілити сімейні плани.

Півень

Від’їзд близької людини принесе порожнечу в ваше життя, яку спробує заповнити негативний персонаж. Пам’ятайте, що цей рік стане для вас дійсно доленосним.

Собака

Для Собак цей рік стане позитивним і корисним. Головне в ліжку для вас – забути про сором’язливість. Рік стане хорошим тільки якщо ви погодитеся із запропонованими обставинами.

Кабан

Ви побудуєте довгострокові плани з вашим партнером. Проте вам доведеться остерігатися тих, хто намагається підкорити ваше серце. Одиноким потрібно побоюватися швидкоплинних відносин.

Читайте: Гороскоп на тиждень з 16 по 22 січня 2017

Якщо вам не до душі серйозні гороскопи, то ви можете почитати жартівливий гороскоп на 2017 рік.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка