Місячний календар на серпень 2019: сприятливі дні та заборони

Місячний календар на серпень 2019: сприятливі дні та заборони

У місячному календарі на серпень 2019 року зібрані дати, які підходять для рішучих дій, планування та реалізації планів. Також не забувайте про існування днів,  які не сприятливо можуть впливати на ваше здоров’я, настрій і вчинки.

Сприятливі дні для рішучих дій: 3, 5, 10, 14, 20, 21 серпня.

Плануванням варто зайнятися: 1, 2, 12, 13, 16, 17, 18, 22, 25, 26, 28, 29 серпня.

Зараз дивляться

У серпні ще є дні, коли необхідно бути обережним: 4, 6, 7, 8, 9, 11, 15, 19, 23, 27, 30 серпня.

 

14 серпня

Цей день ознаменується нервозністю, а також можливістю тверезо поглянути на речі і виправити недоліки. Головне – не лінуйтеся, постарайтеся вирішити всі проблеми з боргами.

Читайте: Магнітні бурі в серпні 2019

15 серпня

Завершуйте розпочаті справи, займайтеся благодійністю і добрими справами. Не варто зараз кидати гроші на вітер, краще провести день аскетично.

16 серпня

День гарний для інтелектуальної роботи, ухвалення рішень, проведення масових заходів. Постарайтеся вирішувати всі питання спокійно, не проявляючи агресії.

17 серпня

Сьогодні краще відмовитися від фізичних і розумових навантажень. Краще відпочиньте та розслабтеся.

18 серпня

Прислухайтеся до тих знаків, які вам буде посилати доля. Для активних дій не найкращий момент.

19 серпня

Сьогодні вас чекає важкий день, тому постарайтеся його провести спокійно. Підвищена небезпека травмуватися, так що зведіть до мінімуму заняття екстремальними видами спорту та уважніше дивіться під ноги.

20 серпня

Зелене світло роботі в команді. Сьогодні зробіть акцент на колективній праці. Влаштуйте розбір польотів або постарайтеся побудувати плани.

21 серпня

Ваша енергія дозволить вершити  великі справи. Добре братися за глобальне будівництво, переїжджати, вступати на посаду і зав’язувати сімейні стосунки.

22 серпня

Золотий час для поїздок на відпочинок та відряджень. Сприятливо отримувати знання і вести наставницьку діяльність.

23 серпня

Нестабільний день, що характеризується не просто перепадами настрою, а справжніми нападами агресії. Тримайте емоції під контролем. Краще провести день на самоті.

24 серпня

День прекрасно підходить для романтичних знайомств і побачень. Сьогодні неймовірні шанси загладити свою провину перед другою половинкою. Добре призначати дати весілля.

25 серпня

Не форсуйте події. Рук не вистачить і сил теж. Вони сьогодні дуже скромні. Найкраще заняття – відпочинок у всіх його проявах.

26 серпня

Проведіть день спокійно. Краще не попадатися на очі керівництву та не сперечатися.

27 серпня

Успіх дня буде цілком залежати від вашого емоційного настрою. Для фінансових операцій, укладення договорів та ведення переговорів час не підходящий.

28 серпня

У цей день не варто вирушати в подорожі та відрядження. Можете приділити час господарським справам.

29 серпня

Сьогодні життєва енергія піде на спад. Вкрай не бажано зараз відходити від звичного життя, наприклад, переїжджати чи змінювати місце роботи.

30 серпня

Один з важких днів місячного циклу. Треба подвоїти увагу, стримати запал, а емоції тримати під контролем. Уникайте сварок і великих покупок.

31 серпня

Сприятливий день для більшості справ. Сьогодні добре укладати шлюб або знайомитися з другою половинкою. Також сьогодні добре будуть іти справи у бізнеса.

Раніше Факти ICTV публікували гороскоп на серпень 2019 для представників всіх знаків зодіаку.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка