Місячне затемнення 7 серпня: магічні ритуали і замовляння

Місячне затемнення 7 серпня: магічні ритуали і замовляння

Серед народу існує повір’я, що в день затемнення усі загадані бажання, привороти і замовляння мають особливу силу. Багато людей впевнені, що саме цього дня найкраще можна звільнитися від хвороб, пристріту, шкідливих звичок і комплексів.

Як дивитися на місячне затемнення і о котрій годині, читайте тут.

Ритуали і замовляння на місячне затемнення

Очищення водою

За годину або півгодини до затемнення випийте склянку мінеральної або джерельної води дрібними ковтками, потім прийміть контрастний душ (не менше 5-7 разів). Чоловіки починають і закінчують холодною водою, жінки – гарячої. Одягніть зелений одяг.

Зараз дивляться

Запаліть свічку, посидьте перед нею, розмірковуючи про своє життя. Подивіться в дзеркало і запам’ятайте свій образ, ляжте головою на Північ. Розслабтеся, намагайтеся подумки побачити своє відображення, як у дзеркалі. І уявіть, що ось це відображення – ваш двійник – хворіє, п’є, курить, турбується – це він має проблеми і комплекси.

Відображення почне змінюватися, стискатися, темніти. Доведіть стиснення відображення до розмірів точки і з видихом відішліть його подалі від себе. Якщо після цього перед очима не буде бігати точка, то ваш ритуал вдався. Полежте спокійно деякий час, потім встаньте, загасіть свічку, але не задувайте!

Прийміть ще раз контрастний душ. Випийте другий стакан води. Після проведення ритуалу відчувається радість, помістіть її у глиб вашого серця, щоб вона висвітлювала ваш шлях. Однак розповідати про свою радість іншим людям не треба.

Заповітне бажання

Прийміть душ, виконайте всі приготування до медитації. Вона триватиме 20 хвилин. 10 хвилин до точного часу затемнення і 10 хвилин після. Протягом цього часу ви можете уявляти собі яскраву картину задуманого або просто просити допомоги у Вищих сил.

Важливо поєднати силу уяви і силу наміри. Вам не обов’язково саме в деталях і в особах представляти шлях руху до бажаного. Шлях від вас не залежить. Вас туди приведуть. Досить просто відчути стан, коли це у вас вже є, візуалізувати, чути, відчувати – хто як звик.

Відчути серцем те, що ви хочете. І відпустити. Чи не ваша турбота, як це буде здійснюватися. Подякувати Вселенські Виконавчі Сили за зв’язок з потрібними і сприятливими для вас обставинами.

При цьому дуже важливо не допускати негативних думок або сумнівів. Корисно перед затемненням кілька разів потренуватися, ясно уявити предмет медитації, її хід.

Якщо ж ви не вмієте медитувати або ж в силу якихось причин не маєте місця або часу для медитації, тоді в цей час можете просто повторювати про себе слова, які висловлювали б ваше бажання: “Я багатий (а), гарний (а) , любимий (а), щасливий (а)! Я користуюся успіхом і авторитетом у навколишніх! Гроші самі шукають шлях у мій гаманець! “.

Притягнення судженого

Якщо Ви хочете знайти того єдиного, або у Вас є сумніви, чи є Ваш молодий чоловік тим самим – проведіть цей ритуал. У повний місяць перед сном покладіть фотографію і якусь річ свого молодого чоловіка під подушку і подумайте про свої стосунки з ним в найкращому значенні.

Якщо ви самотні, то намалюйте символічно свого судженого і покладіть під подушку нову річ, призначену своєму майбутньому обранцеві, попередньо спеціально для нього куплену, без торгу.

Перед тим, як заснути повторіть 3 рази слова, зміст яких – прохання до Всесвіту (Ангелу, Богу – хто у що вірить) підказати, чи є ця людина Вашим судженим або потрібно його забути і почати пошуки іншого. Якщо ви самотні у даний момент, то попросіть Всесвіт вказати вам вашого судженого шляхом зустрічі з ним.

Відповідь Ви можете отримати уві сні або протягом наступних 3-х днів, тому звертайте увагу на всі знаки і підказки Долі.

Магія місячного дзеркала

У повній темряві помістіть дзеркало так, щоб на поверхню падало лише світло повного Місяця. Зверніться до Місяця. Потім повільно почніть обертати дзеркало за годинниковою стрілкою, дивлячись У нього і концентруючи енергію. Таким чином, дзеркало стає мініатюрним двійником Місяця, яке можна також використовувати.

У ритуалі місячне дзеркало використовують як магічний кристал. Треба сконцентруватися і за допомогою місячного дзеркала вирішити будь-яку свою проблему, отримати відповідь на питання і навіть побачити минуле. Вдивляючись У глибину дзеркала, скажіть змову:

Чарівна поверхне задзеркалля,

Відкрий мені минулого завісу крізь століття.

Мене ти проведи у сяйво зірок.

І таємне нехай стане дійсністю.

Крізь час і простір проникаючи,

Мене в іншому обличчі покажи.

Виникне картина з минулого, прийде відповідь на питання.

Повний місяць – це той час, коли багато можливо. Пам’ятайте про це.

Замовляння на красу

Замовляння потрібно читати на склянку води. У повний місяць налийте склянку кип’яченої води, киньте до нього дрібку солі лівою рукою, поставте склянку так, щоб на неї падало місячне світло і вимовляєте слова до тих пір, поки вся сіль не розчиниться:

“Місячна вода, що дівоча сльоза, нехай я буду молода, білолицею, безжурною, нехай мене полюбить той, кого я люблю, за мою красу, за поступливість!”

Залишити стакан варто на ніч. Вранці, вмиваючись, натщесерце випийте ковток заговореної води, подумки кажучи:

“Вода – в мене, краса – на мене!”

Повторюйте до тих пір щоранку, поки не скінчиться вода у склянці.

Що не можна робити в день місячного затемнення

Під час сонячних і місячних затемнень (за три години до і після моменту самого затемнення) не варто:

  • виходити з дому / квартири (і тим більше не варто подорожувати): бажано взагалі перебувати в закритому приміщенні, а не на відкритому просторі;
  • дивитися на затемнення, з цієї ж причини не варто дивитися на захід Сонця;
  • приймати їжу три години до і після часу максимального затемнення;
  • водити машину.

Крім цього, у цей час варто уникати ділових, комерційних, фінансових дій.

Після того як місячне затемнення залишиться позаду, його енергії почнуть згасати, але водночас почнуть наростати енергії сонячного затемнення, яке відбудеться 21 серпня. У ці два тижні – з 7 по 21 серпня – треба поводитися дуже стримано і чуйно.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, як зробити фото місячного і сонячного затемнення на смартфон.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка