Любовний гороскоп 2016 від екстрасенса Альони Курилової

Любовний гороскоп 2016 від екстрасенса Альони Курилової

Відомий екстрасенс Олена Курилова склала любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2016 рік.

Переможець двох сезонів проекту Битва екстрасенсів зробила розклади на картах таро, пише Комсомольська правда в Україні.

Овен

Зараз дивляться

Не шукайте змін, а намагаєтеся прагнути до стабільності. Ті Овни, які не спалять за собою мости, будуть щасливі. Якщо ви хочете створити стосунки, у яких присутній елемент розрахунку, то вам це вдасться.

Тілець

Пощастить у коханні, якщо будете готові на вчинки, які вам абсолютно не властиві. Чим більше ви будете епатажні, тим більше ви зможете вразити оточуючих. Не бійтеся шокувати і експериментувати.

Близнюки

Рекомендується частіше бувати у тих місцях, де ви отримуєте справжнє задоволення. Саме там ви зможете зустріти своє кохання. Велику увагу в наступному році приділіть повноцінному відпочинку.

Рак

У рік Вогняної Мавпи дружба може перерости у щось більше. Краще придивіться до своїх друзів. Можливо, це саме та людина, яка по-справжньому любить вас такими, якими ви є.

Лев

Грайте в рулетку з долею і здійснюйте божевільні вчинки. Саме при такому розкладі вам пощастить у коханні.

Діва

Щасливі будете в тому випадку, якщо проявите щедрість в словах, вчинках або подарунках. Не потрібно бути скупими. Все, що ви посієте, виросте неймовірними плодами.

Терези

Головний принцип вашого щастя – це терпимість. Ви повинні віддавати і не вимагати нічого натомість. Тільки тоді ви зможете отримати справжню винагороду.

Скорпіон

По життю ви повинні користуватися девізом: служити вірою і правдою іншим. Варті будуть любові ті Скорпіони, які зможуть підтримати свого партнера незалежно від обставин.

Стрілець

Не потрібно боятися змін у своєму житті. Якщо ви спробуєте щось поміняти на своєму особистому фронті, то 2016 рік стане сприятливим.

Козеріг

Якщо не будете стримані у своїх емоціях, будете говорити, а потім думати – це шанс втратити ті напрацювання, які вже були. Такими вчинками ви можете тільки розчарувати кохану людину. Будьте обережні в словах, адже все сказане дуже добре запам’ятовується.

Водолій

Все буде сприяти відкриттю вашого таланту, харизми та сексуальності. Але є небезпека любовних трикутників. З’явиться велика кількість уваги і спокуси, від яких дуже важко відмовитися.

Риби

Наступний рік стане для вас по-справжньому містичним. Чоловікам, які народилися під цим знаком, потрібно остерігатися привороту. Можливо, вас захочуть приворожити. Будьте обережні до вибору свого партнера, а також у своїх зв’язках. Саме через це зможете постраждати у вогні пристрастей.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка