Календар магнітних бур на липень

25 Липня 2019, 08:55
магнітні бурі

Магнітні бурі у липні будуть 29 числа – незначні коливання.

У липні нас чекає спокійна геомагнітна обстановка. Коливання не завдадуть відчутного впливу на організм людини. Однак в ці дні обов’язково більше часу перебувати на вулиці та уникати стресу.

Як магнітні бурі впливають на здоров’я

У період магнітних бур фізичний стан різко погіршується. Особливо це відчувають метеочутливі люди і люди похилого віку. Вагітні жінки і маленькі діти теж знаходяться у зоні ризику.

Зараз дивляться

Найбільшої шкоди магнітні бурі приносять серцево-судинній системі, кількість серцевих нападів та інфарктів зростає. У багатьох підвищується артеріальний тиск і зростає ризик тромбозу. А ще під час бур частіше звичайного загострюються захворювання, включно з психічними.

Ті, хто не мають проблем зі здоров’ям, схильні до підвищеної стомлюваності, слабкості, занепаду сил, дратівливості або апатії.

Читайте: Погода підкидатиме сюрпризи: яким буде літо 2019

Що робити у магнітну бурю?

У період магнітних бур не варто займатися активними видами діяльності, краще відмовитися від важких фізичних навантажень. Не варто перенасичувати організм їжею і вже тим більше вживати алкоголь.

До речі, магнітне поле Землі змінюється з величезною швидкістю, а причину такої аномалії вчені поки не можуть з’ясувати.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка