Гороскоп на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2017

Гороскоп на тиждень з 27 листопада по 3 грудня 2017

Ексклюзивний гороскоп на 2018 рік читайте – тут.

Гороскоп для Овнів

Зміни на краще близько. Сонце у Стрільці сильне, тому емоції будуть вас переповнювати. Знаходьте їм вихід, щоб не довелося випробовувати незручності.

Ваше щастя повинно мати першорядне значення для вас. Все інше вторинне, не так важливо.

Егоїзм повинен бути прихованим – не варто давати людям зайвих приводів ненавидіти вас або недолюблювати. Живіть для себе, але не забувайте іноді робити щось для інших.

Особливий день цього тижня – неділя. Сонце буде в потрійному аспекті з Марсом, Нептуном і Юпітером. День може бути не найпростішим, але вельми насиченим.

Такі дні бувають вкрай рідко. Намагайтеся бачити у всьому тільки позитив. Інша справа – субота. Уран і Сонце погано ладнають, так що їх аспект буде негативним для вас.

Намагайтеся не форсувати події і не приймати необдуманих рішень.

Гороскоп для Тельців

Це буде неймовірно приємний тиждень для вас, тому що Місяць подарує вам свій позитивний вплив. Розпочнеться все 27 і 28 числа, коли Місяць опиниться у Знаку Риб.

Його сила додасть вам впевненості і допоможе вибратися з будь-якої складної ситуації за допомогою інтуїції. 29 і 30 числа Овен трохи зменшить енергію Місяця, тому справи вже будуть йти не так добре, як у понеділок і вівторок.

З іншого боку, все буде більш очевидним і зрозумілим, так що піти по неправильному шляху буде складно.

Найсприятливіші для вас дні, на думку астрологів, – п’ятниця і субота. Місяць буде у Знаку Тельця, що підніме його енергетику до максимуму.

Це хороші новини для тих, хто бажає проявити максимальну активність у кінці тижня.

Повний місяць у Близнюках 3 грудня принесе вам мало радості, зате багато чому навчить. Цей день вельми незвичайний, так що можна чекати чого завгодно.

Гороскоп для Близнюків

Близнюкам цього тижня доведеться несолодко через ослаблені позиції покровителя-Меркурія. Однак в ослабленні його впливу є і свої плюси.

Меркурій допоміг би вам вирішити багато проблем, але замість цього він дасть вам неймовірну свободу дій. Це єдина перевага його знаходження у Знаку Стрільця.

В іншому удача може відвернутися від вас.

Не ризикуйте даремно в ці сім днів, інакше негаразди перевернуть все з ніг на голову. Відповідальні будьте і не давайте порожніх обіцянок людям.

Не руйнуйте своє життя байдужістю до деталей або підвищеної динамікою. Знайдіть золоту середину і дотримуйтеся її.

Все буде добре до тих пір, поки ви не вирішите вийти за рамки дозволеного.

Гороскоп для Раків

Налаштуватися на робочий лад або на позитивну хвилю повинна буде допомогти Венера. Але до 30 листопада вона перебуватиме у Знаку Скорпіона, тому не зможе дати вам необхідний для плідної праці і любові імпульс.

Це буде їй під силу тільки з 1 грудня: коли вона перейде у Знак Стрільця, все різко зміниться.

Окремо слід виділити 30 листопада як найпозитивніший день тижня, тому що Венера перебуватиме у сприятливому аспекті з Меркурієм, вашим головним наставником і помічником.

У цей день ви зможете зрозуміти, що ваше життя скоро зміниться. Так і буде, але фінальне слово за вами, а не за долею. Будьте якомога уважнішими до своїх дій. Не сидіть склавши руки.

Гороскоп для Левів

Левам, можливо, вдасться знайти своє призначення в житті в ці сім днів. У цьому вам допоможе Марс, незважаючи на його слабкість у Знаку Терезів.

Ця планета вкаже вам вірний шлях практично у всіх справах, за винятком нових проектів. Не беріться за справу, якщо у вас є хоча б маленька частка сумнівів.

Цей період краще прожити в максимальній ізоляції від прийняття важливих рішень. Астрологи рекомендують вам більше часу проводити на самоті.

1 грудня Марс буде в опозиції з Ураном. Удача від вас через це може відвернутися зовсім. 3 числа Марс виявиться в подвійному аспекті із Сонцем і Нептуном.

Тут вже буде більше можливостей для реалізації планів. Останній день тижня можна буде присвятити чому завгодно.

Головне – не боятися експериментувати. Ви будете вільні від будь-якого негативного впливу.

Гороскоп для Дів

Місяць цього тижня буде майже весь час сильний. Це означає, що до вас прийшла удача. Ви знайдете мотивацію, а гарний настрій допоможе вам вибратися їз хитких пісків проблем і знайти сенс життя.

Не впускайте у своє життя людей, які дарують вам тільки погані емоції. Намагайтеся не зганяти свою злість на близьких. Ці сім днів можуть здатися вам досить динамічними, тому що настрій часто змінюватиметься.

Разом з Місяцем правити балом будуть Сатурн і Уран. Обидві ці планети позитивні для вас і знаходяться в нейтральному положенні.

Це означає, що життєві пріоритети міняти не варто. Амбітні Діви отримають те, чого так сильно хочуть, але доведеться поборотися за стабільність.

Це, мабуть, єдиний недолік у сприянні Місяця, Сатурна і Урана. 2 грудня буде небезпечний день для любовних ігор і нових знайомств, так як Місяць опиниться в негативному аспекті з Плутоном.

Гороскоп для Терезів

Меркурій у Стрільці буде для вас найголовнішою планетою цього тижня. Через свою слабкість він не допоможе вам знайти ваше призначення і здобути свободу, але зате допоможе відійти від вас неприємності.

Єдина зміна, яка очікує дану планету – початок ретроградного руху у неділю. Останній день тижня буде досить неоднозначним і дуже мінливим. Удача може відвернутися від вас.

У вівторок Меркурій виявиться в подвійному аспекті з Місяцем і Сатурном. Це буде дуже небезпечний день, наповнений найрізноманітнішими проблемами.

Не варто витрачати в цей час гроші і робити необдумані вчинки. 30 листопада Сонце і Венера будуть також у подвійному аспекті з маленькою червоною планетою.

Такий день буде дуже хороший для нових знайомств і вирішення емоційних проблем, а також фізичних навантажень.

Гороскоп для Скорпіонів

Підказки Всесвіту – ваш єдиний спосіб вибратися з пут проблем і поганого настрою. Дрібниці життя відіграють величезну роль у становленні вашої удачі.

Не упускайте нічого з поля зору, тому що ваше життя може змінитися до невпізнання цього тижня. Плутон і Уран візьмуть кермо влади у свої руки.

Енергетика цих планет буде дуже творчою для вас.

Плутон у неділю виявиться у напівквадратурі з Венерою, чим посилить ваші духовні пошуки і позбавить вас гарного настрою.

Уран 1 грудня в хорошому аспекті з Марсом, тому в перший день зими варто звернути увагу на найважливіші справи.

Фінансова удача й успіх у любові будуть постійно десь поруч. Потрібно лише простягнути руку.

Гороскоп для Стрільців

Стрільцям цього тижня доведеться почати робити те, що вони боялися робити раніше. Час перемогти свої страхи і прислухатися до покликів серця.

Сонце дозволить вам стати сильнішим, навчить використовувати підказки Всесвіту собі на благо. Ці маленькі подарунки долі будуть розкидані для вас всюди.

Потрібно тільки трохи більше уважності, щоб їх розглянути.

Сонце буде сильним через перебування в вашому Знаку Зодіака. Це безпосередньо свідчить про те, що прийшов час для нових починань, для знайомств і життя на повну котушку.

Відпочивайте яскраво і активно, а працюйте рівно стільки, скільки потрібно – не більше того. Проводьте більше часу з батьками, другою половинкою, дітьми.

Гороскоп для Козерогів

Задумайтесь про свою карму. Можливо, ви робили якісь далеко не найкращі вчинки в минулому. Потрібно намагатися проаналізувати минулі помилки цього тижня.

Всі проблеми, принесені сильним Місяцем, матимуть саме таку причину. Минуле визначатиме ваші можливості і шанси на перемогу в любові, фінансовій сфері, справах.

Найсильнішим Місяць буде 1 і 2 грудня в Тельці. Ці дні стануть для Козерогів найнебезпечнішими. Понеділок і вівторок, коли Місяць розташується в Рибах, теж не стануть днями успішними.

Однак в інші дні можна спробувати вирішити свої проблеми, але тільки без застосування грубої сили. Довіряйте найближчим людям і слухайте їх поради, якщо не хочете програти.

Гороскоп для Водоліїв

Сонце негативно впливає на вас. Особливо сильно ви зможете це відчути на наступному тижні, коли воно буде актуальним для вас і сильним у Стрільці.

Проблеми будуть з’являтися на кожному кроці. Навчіться читати знаки долі, якщо не хочете зазнати фіаско вже на початку тижня.

За ці сім днів може статися багато цікавих речей, які змінять ваше життя. Вам потрібно лише вірити в себе і намагатися звертати увагу на все, що відбувається навколо.

Не намагайтеся змінювати свої життєві принципи, але зберігайте при цьому амбіції і мотивацію. Якщо ви вирішите відкласти найважливіші справи, то потім до вас завітають ще більші негаразди.

Не варто зараз робити поспішні висновки і про людей, які вас оточують.

Все найочевидніше насправді має підводні камені, про які ви могли раніше не здогадуватися.

Гороскоп для Риб

Важливі події цього тижня відбуватимуться 27 та 28 листопада, а також 1 і 2 грудня. У понеділок і вівторок Місяць знаходитиметься в Рибах, тому вас чекають нові емоції і гарний настрій.

Все, що потрібно від вас цього тижня, – слідування за мрією.

Поставте перед собою важливі цілі і рухайтеся до них, незважаючи на труднощі. У фінансовій сфері можна трохи приправити свої дії обережністю, а ось в любові вам знадобиться весь ваш бойовий арсенал.

Знайти другу половинку або підняти стосунки на новий рівень буде набагато простіше, якщо ви зможете позбутися від негативних програм.

Пам’ятайте, що ви гідні любові, як і будь-яка інша людина. Намагайтеся виходити переможцями у будь-яких справах, щоб ваша впевненість у собі не страждала. Життя тоді здасться більш простим і зрозумілим.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка