Гороскоп на тиждень, з 16 по 22 квітня

Гороскоп на тиждень, з 16 по 22 квітня

Ексклюзивний гороскоп на 2018 рік читайте – тут.

Гороскоп для Овнів

До 19 квітня у вашому Знаку знаходитиметься Сонце, що допоможе вам проявити свої лідерські якості у справі відстоювання своїх інтересів і активної боротьби за кращий шматок пирога.

Зараз дивляться

Позитивна енергетика вашого покровителя націлить вас на успіх, на досягнення конкретного результату в будь-якій обраній вами справі. Ви не відчуватимете чітких меж між добром і злом, через що ризикуєте допустити прикру помилку.

Друга половина тижня – досить конфліктний період, який буде пов’язаний зі зривом ваших планів. Ви шукатимете причини невдач у навколишньому світі, звинувачувати життя, обставини, інших людей.

Разом з цим розмиються поняття про правила і норми поведінки. На цьому ґрунті посилиться інтерес до всього таємного і прихованого, може з’явитися тяга до самопізнання, духовному розвитку.

Гороскоп для Тельців

Прийдешній тиждень для Тельців – максимально вдалий час. Ви будете спрямовані до знань, навчання, отримання нових вражень, розширення горизонтів світогляду, духовних пошуків.

Може спонтанно виникнути бажання відправитися в подорож, побачити світ, познайомитися з традиціями інших народів. Якщо ви з якоїсь причини не можете зірватися у відпустку, таку тягу можна компенсувати спілкуванням з представниками інших культур.

Вашим покровителем цього тижня виступить посилений Місяць, так що майбутні сім днів частково будуть пов’язані зі спілкуванням. Є ризик перейти межу, вказати на недоліки і вади близьких, звинуватити їх у недосконалості.

Конфліктна ситуація, як стверджує астролог, у цьому випадку неминуча. Не виключено, що ви можете взяти спонтанне рішення розірвати міцні стосунки, піддатися пориву. З іншого боку, якщо вас щось давно нервувало, є можливість це припинити.

Гороскоп для Близнюків

Цього тижня представники сузір’я Близнюків відрізняться активною і сміливою поведінкою. Зірки повідомляють, що у вас посилиться бажання отримати гострі враження, зіткнутися з ситуаціями, які змусять вас відчувати страх.

Підсвідомо ви самі почнете провокувати людей і обставини на ризик. Це не дивно: на вас впливатиме помірно активний Меркурій, який цього тижня перебуває під керівництвом імпульсивного і різкого Овна.

Будьте обережнішими: є ризик отримати травму, накликати неприємності, зруйнувати життя.

Проблемною темою цього тижня стане матеріальне становище, особливо якщо ви вирішите піти ва-банк, і особисте життя. Це не найкращий час для ризикованих авантюр.

До того ж ваша амбітна поведінка може розлютити кохану людину, і навіть допомога близьких у врегулюванні конфлікту не виправить ситуацію.

Гороскоп для Раків

Незважаючи на те, що цей тиждень – час особистої ініціативи, Ракам буде складно проявити її. Швидше за все, вами почне управляти кохана людина або близький родич.

Ви перебуватимете в невигідному становищі, можливо, потрапите під обстріл критики різного характеру. Це не найкращий період для поліпшення або відновлення стосунків: гармонія у парі і життя в цілому буде порушене.

Вам варто проявити гнучкість, підлаштуватися під обставини, щоб хоч якось перечекати цю бурю і пізніше захопити позиції.

Місяць залишить відбиток свого впливу на вас і вашого життя. На вас звалиться все, що перш відкладалося, забувалося, не було виконано. Під таким вантажем обов’язків і відповідальності складно твердо встояти на ногах, але іншого виходу у вас немає.

Намагайтеся не піддаватися слабкості і невпевненості в собі: зірки впевнені, що у вас все вийде.

Гороскоп для Левів

Перехід Сонця із сузір’я Овна у Знак Тельця відкриє для вас нові горизонти в духовному чи соціальному плані. Зірки повідомляють, що прийдешній період призначений для великої внутрішньої роботи над собою.

Для вас це скоріше необхідність: завдяки цьому ви зможете зрозуміти, як влаштований світ, і нарешті почати рух по шляху свого призначення. Бажано знайти час для спілкування або знайомства з освіченими або духовно розвиненими людьми. Вони, за прогнозом астролога, цього тижня виступлять для вас в якості наставників.

Перехід Сонця у Знак Тельця відбудеться 20 квітня. До цього дня ви будете вільні розширювати свої горизонти самостійно, або не розширювати їх зовсім, хоча вам доведеться зустрітися віч-на-віч з новими обставинами, які неоднозначно вплинуть на ваш світогляд.

А вже в п’ятницю вплив Тельця підкреслить важливість особистої ініціативи, посилених амбіцій і наявності головної мети у житті.

Гороскоп для Дів

З Молодиком в понеділок розпочинається період, який буде пов’язаний з масштабними життєвими змінами, духовним оновленням, екстремальними подіями і великими грошима.

За гороскопом, в такі періоди найкраще працювати з чужими грошима та особистими проблемами. Прийдешній тиждень – швидше, підготовчий етап, коли навколо вас складатимуться лише передумови до нових подій. Слідкуйте уважно за всіма знаками Всесвіту і не нехтуйте чужими порадами.

Ви можете зіткнутися з чимось непередбаченим, що виходять за межу вашого розуміння. Саме тому слід розширити горизонти, змінити погляди, попрацювати над сприйнятливістю.

Ви будете залежні від місячної енергетики, і це подарує вам на найближчий місяць необхідний запас фізичної і душевної сили, щоб ви могли впорається з усіма зобов’язаннями і проблемами.

Гороскоп для Терезів

Венера у Тельці подарує багатообіцяючий тиждень, наповнений радісними подіями і новими відкриттями. Позитивний вплив покровителя дозволить вирішити всі сімейні проблеми, які протягом місяця не давали вам спокою.

Цього тижня ви станете ініціатором у сімейних справах, так що питання про те, хто в родині головний, відпаде саме собою. Ігнорування вашої думки і бажань може викликати бурю протесту. Ви будете налаштовані на повне домінування і старанність з боку партнера.

Ви будете занурені в особисте життя, тому для реалізації своїх планів в інших сферах вам може знадобитися посилений обмін інформацією.

Вам знадобиться багато чого довідатися у людей, так що не соромтеся питати і бути нав’язливим. Будь-яке спілкування принесе вам користь.

Гороскоп для Скорпіонів

Тиждень буде насиченим. Є ймовірність, що прийдешній період ви проведете в поїздках, приємному спілкуванні. За рахунок впливу сильного Марса посилиться інтелектуальна активність, відкриються нові перспективи, знайдуться потрібні зв’язки, зав’яжуться необхідні знайомства.

Ви проявите себе з кращого боку, довівши оточуючим свою авторитетність. Правда, є ризик, що ви станете досить критичною людиною, здатним висміювати інших людей, що знаходяться нижче вас за рангом.

Через це спілкування стане не настільки гладким і приємним: своєю провокаційною поведінкою ви можете викликати зустрічну реакцію.

Цього тижня ви будете всіляко намагатися показати себе іншою людиною, не тим, ким є. У прагненні пустити пил в очі немає нічого критичного, зараз воно вам необхідно, щоб зав’язати любовні або ділові відносини.

Гороскоп для Стрільців

Вплив неспокійного Урана націлить Стрільців на якнайшвидше звільнення від фінансових проблем. Завдяки такому впливу ви будете націлені на успіх і готовність братися за будь-яку роботу, яка може підвищити ваш рівень доходу. Висока працездатність допоможе вирішити багато проблем фінансового плану, звільнивши вас від відповідальності.

Не виключена ймовірність збитків, які можуть раптово звалитися на вас і зажадати негайних заходів. На цьому ґрунті можуть виникнути ускладнення зі здоров’ям, тому не слід перенапружувати свій організм понад норму.

В іншому ви будете наполегливі, рішучі і самостійні. Ніщо не завадить проявити ініціативу і добитися поваги начальства, колег або ділових партнерів.

Однак буде ще одна складність – ви будете злегка егоїстичні в цей період. Схильність слухати тільки себе при пошуку важливих рішень може викликати проблеми в особистих взаєминах.

Гороскоп для Козерогів

Майбутній період часу змусить Козерогів покладатися лише на себе, свої сили і можливості. Це вдалий тиждень для всіх, хто прийняв рішення вирватися з-під чужої опіки і почати жити самостійно.

Питання про самостійність – головний по актуальності у ці дні. Завдяки позитивній участі Марса, що знаходиться у вашому Знаку, у вас з’явиться прекрасна можливість проаналізувати своє життя і попрацювати над власною поведінкою.

Астрологи радять обміркувати всі помилки минулого і зрозуміти всі уроки, які вам підносило життя.

Самокритичність зараз – ваша головна зброя в боротьбі з невпевненістю, яка заважає особистісному і духовному розвитку. Не виключено, що цього тижня ви втомитеся від порожнього спілкування і захочете усамітнитися.

На жаль, реалізувати подібне бажання буде непросто: ви будете потрібні людям – у спілкуванні і у порадах.

Гороскоп для Водоліїв

Тиждень складається вдало для тих представників Знака Водолія, чия робота пов’язана з дослідженням, вивченням якої-небудь інформації і психологією. Вся справа в тому, що Сатурн змусить вас інакше дивитися на світ, бачити приховані смисли, розуміти щось недоступне для звичайної людини.

Можна сказати, що вам вдасться побачити таємні важелі, які задають темп цього світу. Однак ваша енергія буде обмежена, що не дозволить діяти у вільному режимі.

В іншому астрологи рекомендують приділити більше часу духовній освіті, ніж пустому спілкуванню і перебуванню в галасливих компаніях.

Ви можете витратити не лише свій потенціал, який відміряно зірками на майбутній період, але і спустити всі свої гроші на дозвільне проведення часу. Але ж цього тижня вам не рекомендується легковажно поводитися з грошима, давати і брати у борг.

Гороскоп для Риб

Цього тижня у представників Знака Риб може різко змінитися коло спілкування. Всьому виною позитивний вплив Венери, яке змусить вас провести ці дні дуже метушливо. Ви можете посваритися з близькими людьми, викресливши деяких зі свого життя.

Не поспішайте засмучуватися: на їх місце прийдуть нові, свіжі і позитивно налаштовані люди, які здадуться вам розумнішими і цікавішими минулих. Також в цей період ви будете схильні будувати цілком реалістичні плани, працювати на благо свого майбутнього.

Позитивний вплив Венери зробить вас дуже креативними, цікавими, але незлагідними співрозмовниками. НЦього тижня ви зіткнетеся в боротьбі за місце під сонцем з якимсь авторитетом.

Це може бути хто завгодно: педагог, начальство, батько або просто впливова людина, володар високого соціального статусу. Очікується гострий конфлікт, оскільки ваша поведінка вийде далеко за рамки загальноприйнятого.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка