Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2018

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на травень 2018

Детальний гороскоп на травень склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

У першій половині місяця прагнення домогтися бажаного буде особливо сильним. Може трапитися так, що успіх ваших зусиль буде недосяжний через надмірно агресивні або поспішні дії. Знайшовши спосіб приборкати це, ви досягнете бажаного.

Зараз дивляться

У цей період ви відчуєте підвищення творчої та інтелектуальної активності, з’явиться бажання писати, читати і спілкуватися з людьми. Можливі зустрічі або недалекі поїздки. Зараз взагалі сприятливий період для різного роду спілкування з людьми, особливо відвідування різних світських заходів. Однак тут можуть виникнути деякі труднощі – напруга при спілкуванні з чоловіками, особливо з товаришами або колегами.

Сприятливий період для підписання документів і переговорів. Ймовірно, у вас з’явиться шанс зайняти місце керівника. Не втратьте свій шанс продемонструвати сміливість, цілеспрямованість і відданість своїй роботі і успіх вам забезпечений.

Щодо здоров’я – можливі травми голови і обличчя, а також перевантаження серця, так що будьте обережні і прислухайтеся до свого організму.

Гороскоп для Тельців

Ви відчуєте себе впевненіше. У свою чергу, ця позиція приверне до вас людей і успіх. Ви відчуваєте прилив життєвої сили, але можливі також прояви ліні і пасивності. Не варто їм піддаватися, оскільки це може позбавити вас сприятливих можливостей і шансів.

У другій половині місяця ви будете здатні на вкрай рішучі вчинки, на які в інший час ніколи б не зважилися. Тому намагайтеся все ж спочатку думати, а потім робити.

З 15 травня настає небезпечний для здоров’я період. Люди, у яких є хвороби серця, повинні бути особливо обережні: в ці дні підвищується ризик інсультів та інфарктів.

Гороскоп для Близнюків

Цей період подарує вам відчуття внутрішньої свободи і розкутості, ви будете відчувати впевненість у собі і радіти життю. Цей місяць – ідеальний час для дружнього спілкування, для кохання, сімейного життя, для всього прекрасного та естетичного, а також для соціальної активності.

Інформація, яку ви будете отримувати у цьому місяці, містить корисні відомості – це допоможе вам у майбутньому. Крім того, творчий потенціал, сила характеру та здібності керівника, які ви продемонструєте, допоможуть вам отримати значну користь і вигоду для себе.

З 21 травня настає більш спокійний період, яскравих подій не відбувається, зараз ви схильні до самоаналізу. Все це викликає творчий підйом, ви відчуваєте радість і дружелюбність по відношенню до інших. Сприятливий час для початку нових справ, здійснення творчих проектів, спілкування, відпочинку та розваг. Не підведе у травні і здоров’я.

Гороскоп для Раків

У першій половині місяця рішення ділових питань супроводжується зіткненням думок та інтересів. Ваші слова можуть стати причиною негативних змін у відносинах з керівництвом, колегами, партнерами по бізнесу та владою.

Можливо також, колектив або начальство покладе на вас деякі обов’язки, завдяки вдалому виконанню яких ви зможете просунутися по кар’єрних сходах, отримати премію, винагороду або хоча б просто похвалу та дяку. Вірогідні невеликі відрядження для вирішення службових справ.

Травень – сприятливий період для політиків, лідерів різних рухів. Період прагнення до змін в особистих відносинах, реорганізації устрою сімейного життя. Характерно оновлення особистих зв’язків, пошук нових романтичних партнерів.

Що стосується здоров’я, то людям зі слабкою нервовою системою і  серцем слід уважно поставитися до своїх відчуттів. Значно зростає ймовірність інфарктів та інсультів.

Гороскоп для Левів

У першій половині місяця обставини складуться таким чином, що ваша впевненість у собі і сила волі піддадуться випробуванням. Успіх залежить від вашої здатності або бажання протистояти чужим вимогам, особливо, вимогам представників влади. Можливо, ви потрапите у ситуацію, яка змусить вас засумніватися у своїй правоті чи у майбутніьому успіху вашої роботи. Однак ви здатні досягти і досягнете поставленої мети, якщо зумієте подолати роздратування і вистояти.

Ви вправі очікувати на прибуток, невеликі подарунки від начальства. Цей період вважається найбільш вдалим для ділових переговорів.

У другій половині травня ви відчуєте підвищення неуважності та дратівливості. Для розумової праці, а також для роботи, що вимагає точності даний період є вкрай несприятливим. Це саме можна сказати і щодо встановлення контактів з близькими людьми: відсутність взаєморозуміння і обман стануть основними причинами розбіжностей.

Гороскоп для Дів

Настає хороший період для укладення угод і договорів, відкриття нових підприємств і конструктивної реорганізації старих проектів.

У другій половині місяця ви активні у спілкуванні, ви готові відкрито відстоювати свої інтереси. Все це матиме неоднозначний вплив на ваші сімейні та любовні стосунки. Від вас зажадають зробити вибір.

У цей період можна виявити у собі абсолютно нові риси характеру, які дозволять суттєво поліпшити життєву ситуацію. Всі знайомства у цей період мають скоріше випадковий характер і рідко бувають тривалими.

Гороскоп для Терезів

Ідеї ​​та думки оточуючих вас людей навряд чи будуть відповідати вашим власним. Не слід даремно витрачати сили, намагаючись змусити знайомих змінити свою думку, але і не варто відкидати їх думку як негідну уваги.

Взагалі це досить конфліктний період, тому намагайтеся не вступати у дискусії. Це допоможе уникнути багатьох конфліктів. Крім того, не варто імпульсивно і агресивно реагувати на зауваження оточуючих, тримайте себе у руках і зберігайте спокій.

У другій половині травня ситуація трохи змінитися і вам вдасться справити бажане враження на оточуючих. Ви відчуєте прилив життєвих сил і будете задоволені своїми вчинками. Ви навіть станете для деяких бажаним гостем і відмінно впораєтеся з роллю гостинного господаря.

Гороскоп для Скорпіонів

Початок місяця більш сприятливий період, ніж друга його половина. Є шанс підготуватися до складного періоду і попрацювати над собою, щоб уникнути негативу.

У другій половині травня можливі спалахи конфліктів між представниками різних поколінь – батьками і дітьми. Ви схильні наполягати на повній свободі для себе, натомість від чоловіка та домочадців вимагаєте підпорядкування і дисципліни. Вам хочеться нових, незвичайних відчуттів. Спробуйте приборкати свої почуття – і ви збережете все, що вам дорого.

У цей період можливі різні нещасні випадки на виробництві та на дорозі. Зайва збудливість і хвилювання через дрібниці призводить до збоїв у нервовій системі та порушення ритму серця, зростає ризик серцевих нападів.

Гороскоп для Стрільців

У першій половині місяця ви вирішите багато виробничих і ділових проблем. Скористайтеся цим періодом для укладення угод, договорів, підписання важливих паперів і роботи з документами. Хороший період для участі у конференціях, для виступів. Вдало складуться і відрядження, відвідування важливих місць і заходів.

Знання та інформація, які ви отримаєте у цей період, відкладуться надовго і ви зможете ними успішно скористатися у майбутньому.

В особистому житті не все так добре, як у соціальній сфері. Зростає нерозуміння один одного, виникає спалах часто необгрунтованих ревнощів. Все це стане причиною напруженої обстановки, яка врешті-решт може призвести до розставання. Відкиньте амбіції і приділяйте більше часу коханим.

У цей період ви схильні до непотрібних витрат, будьте з цим обережні.

Гороскоп для Козерогів

Ви сповнені сил, енергії, ви активні, але не варто перевантажувати себе. Можливо, навіть варто взяти відпустку, розслабитися, а не термінові справи відкласти на другу половину травня. Після того як відпочинете, зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів, втілити у життя давно намічені плани.

У другій половині місяця присвятіть себе роботі, яка до того ж принесе вам хороший фінансовий прибуток. Зараз ви можете провернути не одну вдалу операцію. Велика ймовірність отримання давно очікуваного прибутку.

Ви більш успішніші у професії, ніж у любовних відносинах. Ваші екстравагантні витівки аж ніяк не сприяють злагоді у сім’ї, можливі сварки з членами родини, а також з дітьми. Романтичні зустрічі не приносять бажаного задоволення.

Гороскоп для Водоліїв

На початку місяця остерігайтеся власних проявів гордості та егоїзму. Варто також відкласти укладання фінансових угод.

В особистій сфері ситуація спокійна, добре б у цей період з’ясувати, обговорити, сказати, домовитися про те, що намагалися сказати або дізнатися давно. Ви відчуваєте внутрішню свободу і розкутість. Це буде ідеальний період для дружнього спілкування, для любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і естетичного.

У другій половині травня намагайтеся не втручатися у ризиковані ситуації, не робіть необдумані вчинки і не приймайте поспішних рішень. Домогтися усього відразу, з нальоту, перевищуючи свої можливості і повноваження, не вийде.

Період загрожує сильним внутрішнім перенапруженням, у результаті – занепад сил, проблеми з серцем. Уникайте проявів гніву і нетерпимості, агресивної поведінки і проявів зневаги до інтересів партнерів і співробітників.

Гороскоп для Риб

У цілому дуже вдалий місяць. Однак на початку травня можливі проблеми з партнерами, у любовних взаєминах, тому намагайтеся всі конфліктні питання перенести на другу половину місяця. При цьому у сором’язливих людей з’явиться сміливість взяти нарешті ініціативу у свої руки і завоювати увагу протилежної статі.

Фінансові операції будуть доведені до успішного завершення, але краще все-таки перенести їх  на другу половину травня.

У другій половині настає дуже хороший період, відбуваються несподівані, позитивні зміни. У цей період може активізуватися так зване шосте чуття. Вивільняються величезні внутрішні сили, які дозволять рішуче поліпшити життєву ситуацію.

Особливо сприятливий період для тих, чия робота пов’язана з прогресивними технологіями та IT-сферою. Тут ви зможете зірвати великий куш.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка