Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2018

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2018

Детальний гороскоп на листопад склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

Гороскоп для Овнів

Зараз дивляться

Вас супроводжує везіння цього місяця, підвищується творча активність. Ви відчуваєте легкість у вираженні почуттів, підвищується сила впливу на партнера.

Цей період можна використовувати для поліпшення відносин з братами і сестрами, молодшими родичами. Спільна інтелектуальна діяльність приносить задоволення. Успішно складаються стосунки з дітьми, цей період можна використовувати для занять з ними, розвиваючих ігор. Ви можете з успіхом взяти на себе роль лідера у родині або у парі.

Активізуються громадські зв’язку, зав’язуються нові корисні знайомства. Гарний час для участі у конференціях, для виступів на публіку. Ви зможете домовитися з начальством, владою, ефективно висловити свої ідеї, описати свою позицію і інтереси. Вдало складуться відрядження, відвідування громадських місць і заходів. Знання, які ви отримаєте у цей період, відкладуться надовго, і ви зможете ними успішно скористатися.

Ви виглядаєте впевнено, заражаєте творчим і діловим азартом, є хорошим прикладом для молодших службовців. Сприятливий період для реорганізацій на службі з метою підвищення продуктивності праці, впровадження передових методів, для переорієнтації на новий вид діяльності.

Гороскоп для Тельців                                             

До середини листопада напружений період, створюються перешкоди, виникають труднощі, суперечки і конфлікти. У цей період відбуваються найважливіші події у вашому житті, але поганий настрій, фізична слабкість може вам завадити. А це спровокує витрати, принесе розчарування.

Зростає прагнення до конкуренції, ваша імпульсивна поведінка, необдумані вчинки і бурхливе вираження протесту можуть значно перешкодити у справах. Ви часто відчуваєте роздратування, хочете нав’язати свою волю, тому можете впасти у немилість начальства, а компаньйони просто не зрозуміють вас. Бійтеся вирішення конфліктів за допомогою сили, уникайте бійок. Фізичне перенапруження і бурхливі емоційні прояви ведуть до фізичного і емоційного виснаження. Період характеризується сварками у сім’ї або у парі з вашої вини або навіть розривом.

Егоїзм і підвищена конфліктність може дуже зашкодити вам під час обговорення проектів, укладення угод і договорів. Необачні фінансові операції призведуть до втрат.

Гороскоп для Близнюків         

Представникам цього знаку зодіаку доведеться складно весь місяць. Даний період може стати піком досягнень або крахом надій: у будь-якому випадку спостерігається кульмінаційний момент у питаннях кар’єри. Не форсуйте події. Краще розслабтеся і пливіть за течією, нехай все йде природно.

Завзятість, вимогливість, зарозумілість тільки погіршать ситуацію. Удача посміхнеться вам, якщо ви надасте їй можливість вибрати шлях і темп, і відвернеться від вас, якщо ви почнете спокушати долю. Найбільш раціонально зайнятися у цей період домашніми справами – більше дій, менше розмов і відповідно конфліктів.

Можливий переїзд в інший будинок або місто, або інші важливі для особистого життя рішення. Нові починання супроводжуватиме удача. Вдалий час для нових невеличких справ, пов’язаних з вашими довгостроковими планами.

Гороскоп для Раків

Сприятливий місяць, особливо до 23 листопада. Підвищується впевненість у собі, енергія та ініціативність. Слушна нагода для самореалізації, розваг, занять з дітьми. Вірогідні події, які поліпшать ваш настрій. У справах буде супроводжувати удача, а на творчих людей чекає потік нових ідей.

У плані здоров’я – збільшиться життєва сила і активність. Участь у спортивних заходах, активний відпочинок і суспільно-корисна праця у цей період принесуть результат. Зростає підтримка співробітників і партнерів, ви зможете заслужити похвалу від начальства, активно впливати на думку компаньйонів по бізнесу.

Хороший період для укладення угод і договорів, відкриття нових підприємств і конструктивної реорганізації старих. Сплануйте на цей період офіційні візити, відвідування вищих і офіційних організацій, переговори і відповідальні виступи.

Гороскоп для Левів

Перша половина місяця досить напружена. Рішення ділових і виробничих питань супроводжується особистим протистоянням, зіткненням думок та інтересів. Зросте прагнення до лідерства, активність у професійних і політичних справах. Вірогідні негативні зміни у відносинах з начальством, колегами, владою. Уникайте переговорів і нарад, відповідальних виступів, укладення угод і великих витрат. Все це може привести до нищівним фінансових втрат.

Слід бути обережним при роботі з різними інструментами.

Друга половина листопада спокійніша. Сприятливо вирішуються справи, пов’язані з переоформленням, реконструкцією, відновленням втрачених зв’язків і контактів.

Гороскоп для Дів

Всі важливі справи постарайтеся встигнути зробити у першій половині місяця. У цей період ваші життєві сили і працездатність досить високі. Вдалий період для вирішення важливих ділових питань. Використовуйте цей час для фінансових операцій і вкладення грошей. Підвищується ймовірність кар’єрного росту або отримння премії.

Вдалий період для вирішення проблем та усунення перешкод у коханні і сімейних відносинах. Розваги і громадські заходи створюють відчуття свіжості почуттів, доставлять приємні враження, додадуть фарб у згасаючі відносини. Якщо виховання дітей і їх розвиток викликають складності, скористайтеся цим часом для занять та ігор, зміцнення зв’язку з дітьми.

У другій половині місяця, можливі чутки, неприємні розмови, що підривають ваш авторитет, а також дезінформація. Слід уважно ставитися до документів і важливим паперів, оскільки вони можуть загубитися.

Гороскоп для Терезів

У цей період ви відчуєте бадьорість духу, підвищення душевної і фізичної енергії, підйом настрою і прилив життєвих сил.

Це ідеальний період для дружнього спілкування, для любові, шлюбу і сімейного життя, для всього прекрасного і естетичного, для соціальної активності. Зростає ваша привабливість і ви можете скористатися цим при встановленні контактів з протилежною статтю, будь то начальство, підлеглі або ділові партнери. Ви схильні більше уваги приділяти вашому іміджу, зовнішності. Особливо сприятливим можна вважати укладення союзу.

Ці дні будуть сприятливими для покупки речей, а також для суспільних і фінансових справ. Період сприятливий для впливу на публіку, підвищення популярності. Можливий певний фінансовий успіх, отримання прибутку.

Гороскоп для Скорпіонів

Підвищена сила, енергія, активна ініціатива і підприємливість призводить до поліпшення зовнішньої ситуації. З’являються перспективи на успіх і удачу у житті, підтримка оточуючих, радість від роботи.

Сприятливий період для започаткування нових справ.

У цей період, ви особливо привабливі для протилежної статі, ваше внутрішнє я отримає підтримку, ви відчуєте себе впевненіше і будете переконані, що ваші зусилля не пропадуть дарма. У свою чергу до вас притягнуться люди і успіх.

 

Гороскоп для Стрільців

Для вас це початок чергового циклу і досить вдалого. Скористайтеся позитивним потенціалом цього періоду, повірте у себе. Висока самооцінка і сила волі спонукають вас до самовираження.

Зараз добре поставити собі головні життєві питання:

– Наскільки близько ви до ідеалу? Чи відчуваєте себе щасливим? Домоглися успіху і процвітання?

Зосередьтеся на своїх бажаннях і мріях, подумайте, куди йдете.

Гороскоп для Козерогів

На початку місяця у вас можуть виникнути принципові розбіжності з оточуючими з приводу різних суджень. Уникайте перебільшення своєї значущість у компаніях.

Вже у другій половині листопада обставини нададуть вам можливість посилити фізичну активність, стати більш рішучим у досягненні цілей і швидше виконати поставлені задачи. Займіться спортом або іншою діяльністю, яка допоможе вам прийти у форму, зміцнити здоров’я і підвищити впевненість у собі.

Обставини дозволять задовольнити свої бажання. Готовність допомагати ближнім сприятливо позначиться на вашій репутації. Начальство буде схильне підтримувати вас – це шанс продемонструвати свої можливості. У цей період прохання про послугу будуть виконані.

 

 

Гороскоп для Водоліїв                          

Перша половина місяця – непростий період. Успіх буде залежати від вашої здатності або бажання протистояти чужим вимогам. Однак ви здатні досягти і досягнете поставленої мети, якщо зумієте подолати роздратування і розчарування. У цьому вам допоможе складання стратегічного плану дій. Це також вбереже вас від ефекту неприємних сюрпризів.

Вже з середини листопада ситуація трохи покращиться, ваші зусилля приведуть до успіху. Не бійтеся захищати свої переконання і принципи.

Горскоп для Риб

У період до 23 листопада ви зможете реалізувати багато творчих ініціатив і проектів, давно намічені плани. Зростає прагнення до лідерства, заняття провідних постів. Ви самовпевнені, легко вирішуєте фінансові проблеми, можете провернути не одну вдалу операцію. Скористайтеся цим часом для участі у фінансових операціях, вкладайте гроші. Для вас відкриваються нові перспективи, необхідно займатися самоосвітою.

Ви відчуєте гармонію тіла і духу. Зростає життєздатність, енергійність, активність. Візьміть участь у спортивно-оздоровчих заходах. Спілкування з дітьми і близькими людьми значно поліпшить ваше самопочуття і відчуття значущості для оточуючих. Зростання сердечності, доброзичливості і дружелюбності допоможуть вам позбутися тривалих конфліктів з коханими або членами сім’ї. Скористайтеся цим часом для гармонізації відносин з чоловіком, з дітьми, з коханою людиною.

Після 22 листопада ви відчуєте певну напругу, рішення багатьох питань буде затягуватися, вірогідні помилки у паперах і документах, конфлікти і непорозуміння з іншими людьми. Тому постарайтеся сконцентруватися і зробити всі важливі справи у першій половині листопада.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка