Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2017

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на листопад 2017

Детальний гороскоп на місяць склала астролог Людмила Халанська.

Гороскоп для Овнів

Найбільш значущим для всіх Овнів у листопаді стане вплив Марсу, який весь місяць буде створювати опозицію з вашим знаком.

Опозиція Марса провокує труднощі у відносинах з людьми, зайву поспішність у діях, ігнорування чужих інтересів, і, як наслідок, сварки і спалахи гніву.

Зараз дивляться

Щоб згладити негативний вплив Марсу, слід перенаправити свою енергію на вирішення інших, не пов’язаних з іншими людьми, завдань.

На щастя, ця ситуація тимчасова: на початку місяця вона торкнеться тих, хто народився у першій половині знаку Овен, а у другій половині листопада – тих, хто відноситься до квітневих Овнів.

Овни, що народилися у середині знаку (після 5 квітня), продовжать перебувати під негативним впливом Плутону, а значить, у їх житті можуть відбуватися не надто приємні зміни.

На щастя, у 20-х числах листопада Сонце перейде у знак Стрільця – для Овнів це дружній знак, а значить, можна буде розраховувати на сприяння у всіх починаннях.

Гороскоп для Тельців

Листопад – не найсприятливіший час для Тельців: весь місяць ви будете піддаватися атаці відразу декількох планет, що знаходяться в опозиції з вашим знаком.

Сонце, Венера, Юпітер створять досить напружену обстановку, яка зажадає від всіх Тельців стриманості, навіть скромності, зосередженості на головному, розуміння того, що ви не завжди можете бути праві. Образи і розчарування, перешкоди у досягненні цілей – все це, на жаль, можливо для вас у листопаді.

Але все ж серйозних проблем, на щастя, не станеться. Весь негатив, здебільшого, відіб’ється лише на ваших емоціях і настрої. Тому постарайтеся не зациклюватися на поганому, і свідомо створюйте навколо себе позитивну обстановку.

 

Гороскоп для Близнюків

Близнюки у листопаді продовжують користуватися благотворним впливом Білого Місяця, або інакше Селени. Поки Селена гостює у Близнюках, з ними нічого поганого трапитися не може. У листопаді це буде актуально для  Близнюків, які народилися у червні.

Взагалі більшу частину часу листопад буде позитивним для Близнюків. Лише у 20-х числах місяця, коли Сонце перейде у знак Стрільця, Близнюки зможуть відчути деяку напругу і труднощі у соціальній реалізації.

Але все ж найсильнішим аспектом листопаду для Близнюків буде гармонійний аспект з Марсом. Особливо він вплине на народжених у середині і наприкінці знака Близнюки і проявить себе у вигляді позитивної енергії, високої цілеспрямованості і здатності реалізувати свої починання. Ви зможете взятися за будь-яку продуктивну роботу, домогтися бажаних результатів і, взагалі, жити у гармонії і задоволенні від власної діяльності.

Гороскоп для Раків

Досить складна астрологічна ситуація складеться для Раків у листопаді. З одного боку, тривають багатомісячні негативні аспекти від Плутона і Урана.

З іншого боку, у листопаді до цих планет додасться сильне напруження від Марсу – теж не найсприятливішої планети в астрології. Іншими словами, вам доведеться долати чималий тиск ззовні і протистояти викликам. При цьому Марс буде змушувати вас діяти не завжди вірно, може провокувати агресію і підштовхувати до необачних вчинків.

Щоб протистояти негативному впливу Марса, треба в усьому проявляти терпіння і свідоме самообмеження. А також дотримуватися суворої дисципліни, щоб вся ваша енергія була спрямована на досягнення цілей, а не на руйнівні дії.

Крім того, у листопаді Раки будуть користуватися найдоброчиннішими, гармонійними аспектами відразу від трьох важливих небесних тіл: Сонця, Венери та Юпітера. Це положення обіцяє багато приємних моментів, особливо в особистому житті, в стосунках з людьми, а також у матеріальній сфері. Можливі найрізноманітніші прояви такої астрологічної ситуації: від покупки дорогих речей до заручин або доленосної зустрічі.

Щось радісне у вашому житті обов’язково станеться!

Гороскоп для Левів

Леви в листопаді також виявляться то в плюсі, то в мінусі. Весь місяць ви будете перебувати під негативним впливом Сонця, Венери і Юпітера. Відносини з людьми можуть будуватися не так, як вам хотілося б. Те ж стосується і ваших матеріальних починань: не все, на що ви розраховували, отримаєте.
[read_more_news]
У той же час успіх багатьох справ виявиться саме в ваших руках. Тобто все, чого ви захочете, вам доведеться добувати власними зусиллями. І ось тут промахів вже бути не повинно – цьому посприяє Марс, з яким у Львів у листопаді складається гармонійний аспект.

Весь місяць ви будете відчувати прилив сил і бажання зробити що-небудь істотне і корисне. Не втрачайте часу, дійте сміливо і рішуче, незважаючи на труднощі!

Гороскоп для Дів

Діви в листопаді продовжують отримувати задоволення від життя. Практично всі планети, а також Сонце, будуть сприяти вашому благополуччю. Виняток становитиме лише остання декада листопада, коли Сонце покине знак Скорпіона і почне створювати деяку напругу по відношенню до Дів, особливо народженим на початку знаку, у серпні.

В іншому листопад не представляє ніяких проблем для Дів, тому сміливо робіть будь-які дії і реалізуйте намічені плани. Однак не давайте втягнути себе в авантюри і ретельно перевіряйте інформацію, перш ніж на щось зважитися: Нептун все ще перебуває в опозиції з вашим знаком.

Це тривалий аспект, він буде діяти ще багато місяців, і весь цей час вам слід проявляти пильність і зберігати тверезий погляд на життя.

Зате цей же аспект може допомогти вам реалізувати найнеймовірніші мрії і бажання. А листопада як не можна краще підходить для такого втілення!

Гороскоп для Терезів

Насиченим стане листопад для Терезів – практично всі планети створять ті чи інші аспекти з вашим знаком. Таким чином, нудним листопад для вас точно не буде, а ось успішність його безпосередньо залежить від дати вашого народження.

Для народжених на початку знаку Терези (у вересні) найбільш активним і вдалим виявиться закінчення листопада. Для всіх інших Терезів (жовтневих) подієвим може стати весь листопад, а успіх буде залежати від ваших особистих дій.

Найзначнішим в цьому місяці для Терезів продовжує залишатися Марс – він як і раніше проходить по вашому знаку. Тому сидіти склавши руки Терезам у листопаді не доведеться. Але у всіх діях слід бути обачними і пам’ятати, що Плутон та Уран продовжують свій негативний вплив на пізніші Терези – на тих, хто народився у другій декаді жовтня.

У цих Терезів все ще триває не надто приємний період, тому їх рішення і вчинки повинні бути особливо добре продуманими і зваженими. Не рубайте з плеча і не робіть необачне. Спокуса все зруйнувати і почати спочатку поки не призведе до бажаного результату.

Гороскоп для Скорпіонів

Скорпіони у листопаді – іменинники! І не тільки тому, що дві третини Скорпіонів в листопаді святкують свій день народження, але і через унікального період з астрологічної точки зору.

Венера весь місяць буде милостиво висвітлювати своєю присутністю саме ваш знак. Але ж крім Венери у Скорпіоні як і раніше перебуває Юпітер – король успіху і примноження.

Ця солодка парочка просто зобов’язана обдарувати вас своїми щедротами! Не упускайте таку прекрасну можливість і обов’язково здійсните у листопаді свою заповітну мрію. Дозвольте собі царський подарунок до дня народження.

Різні цінні і навіть дорогі придбання і предмети розкоші, а також все, що так чи інакше пов’язане з красою, будь то стрижка у дорогого перукаря або абонемент у фітнес клуб, безсумнівно, виявляться зараз доречними і принесуть вам багато радості.

Гороскоп для Стрільців

Стрільці в листопаді будуть перебувати в передчутті сприятливого періоду, який зовсім скоро настане у їх житті. Для народжених у листопаді Стрільців цей період настане раніше, ніж для інших представників знаку – вже в кінці місяця.

Зате грудневі Стрільці в повній мірі можуть скористатися гармонійним аспектом Марса, який допоможе вам раціонально і без особливих проблем розподілити свої сили для досягнення поточних цілей.

Виняток становить невелика частина Стрільців, народжених наприкінці знаку (після 15 грудня): на вас все ще впливає Сатурн, який дуже повільно залишає ваш знак.

Поки Сатурн йде за останніми градусам Стрільця, ця частина представників знака не зможе вільно діяти і буде відчувати певні обмеження. Різні заборони та приписи або диктат з боку старших і вищих не дозволять вам розгорнутися на повну силу.

Але все ж благотворний вплив Марса незабаром допоможе і цій частині Стрільців подолати перешкоди.

Гороскоп для Козерогів

Козероги у листопаді продовжують перебувати у складному становищі, яке, втім, має стати для них звичним, оскільки Плутон вже довгий час змушує вас пристосовуватися до не завжди запланованих змін.

Однак у листопаді до Плутона додасться ще два негативних аспекти, які ускладнюють життя представникам вашого знаку. Один з них буде походити від Марса, тому приготуйтеся до безлічі перешкод у вашій діяльності, а краще взагалі відкладіть серйозні справи на потім.

Зате в тому, що стосується відносин з людьми і особливо романтичних відносин, Козероги будуть успішними – за це відповідає гармонійний аспект з Юпітером і Венерою.

Обидві зазначені планети весь листопад будуть створювати сприятливу обстановку для отримання вами подарунків та інших знаків уваги. Це благотворно вплине на ваше самопочуття і зовнішність, порадують матеріально.

Взагалі, у листопаді Козерогам вдасться досягти більшого не завдяки власним зусиллям, а у результаті приношень від інших і від самої долі.

Гороскоп для Водоліїв

Листопад може оберігти Водоліїв від впливу найбільш негативних астрологічних аспектів. Загальний фон життя у вас тому буде цілком благополучним.

Більш того, Марс у листопаді створить гармонійний аспект зі знаком Водолія, що позитивно позначиться на будь-якій вашій діяльності: приплив життєвої енергії, висока активність, цілеспрямованість і працездатність стануть характерними для вас у цей період. Особливо актуальний такий фізичний підйом буде для лютневих представників знаку.

Однак, незважаючи на ваші особисті зусилля і високу активність, досягти поставлених цілей можна буде не завжди і не всім Водоліям. Занадто вороже зараз по відношенню до вас налаштовані три важливих в астрології планети, які весь місяць будуть провокувати то одних, то інших представників знаку вступати в конфлікти, відчувати невдоволення і просто не досягати бажаних результатів у своїй бурхливій діяльності. Можливі також проблеми в особистому житті, зайві витрати і необдумані покупки, потурання своїм примхам.

Постарайтеся зосередитися на роботі, не дуже зациклюючись на результаті, а просто отримуючи задоволення від самого процесу своєї діяльності. Це зараз буде для вас найоптимальнішим.

Гороскоп для Риб

Риби продовжують у листопаді перебувати у своїй стихії: ось вже довгий час Нептун – ваша планета – перебуває в знаку Риб. Це положення Нептуна ще більш підсилює всі головні характеристики вашого знаку, особливо тих, хто народився у березні.

Іншими словами, зараз ви можете вести себе у відповідності зі своєю натурою, найбільш вільно і природно, і така поведінка буде правильною і раціональною для вас.

Взагалі, листопад – благодатний час для Риб: три важливі планети створять дуже позитивний аспект з вашим знаком. Такий стан обіцяє вам гармонію у відносинах, успіх у справах і матеріальний достаток.

Можливо, вам навіть не доведеться досягати поставлених цілей власними зусиллями, удача просто впаде до вас з неба. Особливо багато везунчиків буде серед народжених у середині знаку Риби (близько 5 березня), але й інші представники знаку у листопаді зможуть отримати свою частку задоволень і подарунків від життя.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка