Чого очікувати у ретроградний Марс: гороскоп для всіх знаків зодіаку

Чого очікувати у ретроградний Марс: гороскоп для всіх знаків зодіаку
Джерело: Unsplash

Докладний гороскоп на період ретроградного Марсу з 10 вересня до 14 листопада 2020 року склала астролог Марина Скаді (Marina Sokolova).

З 10 вересня до 14 листопада Марс стає ретроградним. У цей період буде відчуватися нестача сил та енергії, у багатьох зникне ініціатива, а справи зупиняться. 

Зараз дивляться

Збільшується кількість травм, зростає аварійність. Імпульси ретроградної планети спрямовані всередину, тому більшість питань потребують переосмислення. З’являються можливості відкоригувати проекти, переглянути цілі, розставити пріоритети та ще раз втілити в реальність свої задуми.

Можуть відновитися сімейні конфлікти, з’ясування стосунків з партнерами у шлюбі чи бізнесі, конкуренція, суперництво. Важливо зберігати баланс інтересів і враховувати точку зору тих, з ким ви взаємодієте, аби уникнути розриву стосунків.

Читайте: В які дні удача крокує поруч: місячний календар на жовтень 2020

У період ретроградного Марса не варто робити операції, особливо у зоні обличчя, голови, якщо звичайно є можливість відкласти їх на деякий час.

Усвідомлена і збалансована діяльність допоможе уникнути небезпек, травм і конфліктів.

У цей період до жінок повертаються давні партнери, можливе відновлення романтичних стосунків. Будь-які дії, проекти, робота, справи, розпочаті у цей період, не приносять очікуваного ефекту, а після все доведеться переробляти.

Оскільки в цей період знаком Овна рухається Чорний Місяць і з’єднується з ретроградним Марсом. Це перетворює первинну силу планети в руйнівну, некеровану та неорганізовану. У найближчі два місяці не варто завантажувати себе позаплановою роботою, необхідно навчитися розподіляти свій час на працю та відпочинок. У цей період неприємні події будуть пов’язані з державними ресурсами, вірогідні політичні, міжнародні конфлікти. У цей час у багатьох країнах активізується опозиція.

У жовтні Марс та Юпітер утворюють квадратуру, що дає напруження з фінансами, державними ресурсами. Настає політична та економічна криза, гостро проявляються соціальні проблеми. Особливо складний період настає з 14 жовтня до 3 листопада, коли до ретроградного Марса додається ретроградний Меркурій. Плани багатьох людей будуть змінюватися через зовнішні обставини, тому будьте готові до складної осені 2020 року. Але не хвилюйтеся, все погане, коли-небудь закінчується. 21 грудня 2020 року відбудеться з’єднання Юпітера та Сатурна у Водолії, що відкриває епоху свободи та оновлень.

Критичний період для Овнів. Виникає сильне внутрішнє перенапруження, в результаті – занепад сил, проблеми з серцем. Марс керує знаком Овна, тут він дуже сильний, але його ретроградність у поєднанні з Чорним Місяцем та із Сатурном, Юпітером і Плутоном, дає вивільнення негативу, який накопичився за попередні два роки. Марс пов’язаний з цілеспрямованою діяльністю, але у цей період, здатність до концентрації та конструктивних дій, значно зменшується.

Представники знаку Терези також потрапляють під удар. У цей час вам складно володіти собою, що призводить до імпульсивних і різких реакцій. Можете висувати зависокі вимоги до інших людей, через що можна втратити їх симпатію та повагу. З вами може статися нещасний випадок через неуважність.

Для Раків найближчі два місяці виявляться складними через конфлікти в особистих і сімейних стосунках, які ви самі провокуватимете. Хочеться обов’язково поліпшити своє становище, а в результаті, через необачні витрати – жаль та збитки. Ваше внутрішнє занепокоєння призводить до помилкових дій, наслідком яких будуть фінансові втрати. Непоступливість, примхливість та впертість ускладнюють стосунки зі співробітниками та керівництвом.

Козероги, бережіть себе, своє здоров’я – через перенапруження та неправильну емоційну реакцію, можливе виникнення психосоматичних ускладнень, прояв хронічних захворювань. Характерна для цього періоду слабкість і помилкові вчинки, знаходять вихід у саморуйнуванні, через що ви втрачаєте сприятливі шанси. Конфлікти, які є результатом запального темпераменту, можуть призвести до дисгармонії у стосунках і розлуки.

Щодо Левів і Стрільців, то вам у цей період навіть щаститиме. Головне, не поспішайте, робіть все повільно та продумано. У будь-якій ситуації намагайтеся зайняти нейтральну позицію, уникайте конфліктів і прояви власного егоїзму, не варто доводити себе до стресових ситуацій, якщо ви бачите і розумієте помилки навколишніх.

Тельці та Риби мають бути розсудливими у цей період, ви зможете отримати цінний досвід, якщо будете навчатися на помилках інших людей.

Діви та Скорпіони – часто перебувають у ситуаціях – крок вперед і два назад. Це період пристосування до обставин, присутнє відчуття, що завжди чогось не вистачає, щось втрачене. У кращому разі, ви прокачаєте терпіння, що це посилить ваші професійні навички. Якщо неможливо змінити ситуацію, змініть своє ставлення до неї, в результаті збережете своє фізичне та психічне здоров’я.

Любовний гороскоп

Щоб побудувати щасливі та міцні стосунки у 2020 році, необхідно знати сильні і слабкі сторони вашого партнера, вподобання і те, що людині не подобається.

Також варто враховувати період знайомства та ваші побажання. Аби ви точно не помилилися у своєму виборі, Факти ICTV створили любовний гороскоп на 2020 рік.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка