Фото Персоны

11 января 2017, 21:56

Рейтинг склало видання cosmo.

Валерія Мессаліна

l02

Ім’я Валерії Мессаліни, третьої дружини римського імператора Клавдія, стало пріхвиськом: його стали використовувати для позначення надзвичайно розпусної поведінки. І було за що.

Сейчас смотрят

В юні роки Валерія була вельми популярна при дворі Калігули і, ймовірно, саме там пристрастилася до вільних зв’язків. Античні автори стверджують, що Мессаліна почала розгульне життя у віці 13 років. А коли їй виповнилося 18 років, Калігула видав її заміж за свого дядька Клавдія. Мессаліна володіла цілковитою владою над чоловіком і фактично разом з ним правила Римом. Ніхто не наважувався відкрити імператору очі на те, що відбувається насправді.

А відбувалося наступне: Мессаліна, за свідченнями істориків, не пропускала повз жодного красеня. Одного разу вона закохалася в головного придворного актора Мнестера, але той не побажав ставати фаворитом імператриці. Тоді Валерія Мессаліна поскаржилася на нього чоловікові, повідомивши, що “якийсь актерішка” насмілюється не підкорятися її волі. Клавдій наказав Мнестеру виконувати всі побажання Мессаліни, фактично поступившись акторові своє місце в подружньому ліжку.

Античні автори часто писали про Мессаліну. Вони стверджували, що дружина імператора таємно володіла одним з римських лупанаріїв (борделів), а також сама приходила туди ночами, щоб задовольнити свою хіть, прикидаючись повією.

Крім того, Мессаліна одного разу влаштувала змагання з відомою римської повією Сциллою: хто зможе обслужити більше чоловіків. Сцилла почала ввечері і зійшла з дистанції вранці, зупинившись на 25 клієнтах. Мессаліна продовжувала, поки число чоловіків не досягло 50 осіб на добу.

У Цзетянь

8db36bb2a4cca17f33c1fda6d7adc599

Китайська імператриця, яка фактично правила Піднебесною протягом 40 років, з’явилася при дворі як наложниця імператора Тай-Цзуна династії Тан.

Але прославилася вона не цим. У Цзетянь прославилася тим, що придумала нові правила придворного етикету.

У Цзетянь справедливо вважала, що жінки при дворі знаходяться в пригнобленому становищі, і знайшла вельми оригінальний спосіб принизити чоловіків у відповідь: так як символом чоловічої переваги вважалася фелляція, У Цзетянь ввела для придворних новий звичай — “облизування тичинок лотоса”. Простіше кажучи, кунілінгус. При ній ця сексуальна техніка була зведена до рівня символу ери жіночого переваги.

Єлизавета I Петрівна

elisaveta0

Імператриця Єлизавета Петрівна, родоначальниця Епохи Просвітництва в Росії, в особистому житті відрізнялася вільною вдачею, причому з ранньої юності. Імператриця постійно влаштовувала бали-маскаради, причому особливо їй подобалися так звані метаморфози: чоловіки переодягалися в жіночі сукні, дами — в чоловічі костюми.

Єлизавета ніколи не була заміжня і не мала визнаних дітей, але список її офіційних фаворитів вражає своєю значністю: за 24 роки — з 16 до 40 років — імператриця змінила сімох чоловіків, але в цей список потрапили тільки офіційні фаворити, визнані при дворі.
При цьому деякі історики стверджують, що ще до 20 років Єлизавета Петрівна встигла завести десяток коханців.

Але, втім, цікавіше інше: в якийсь момент при імператриці постійно жили четверо коханців відразу: новий фаворит, 20-річний Микита Панасович Бекетов, колишній церковний співочий Олексій Григорович Розумовський, майбутній засновник Університету та Академії Мистецтв Іван Іванович Шувалов і якийсь Каченовский, фаворит, про якого у істориків майже немає відомостей.

Графиня Дюбаррі

058

Дитинство Жанна Бекю провела в монастирі, але побожності там не навчилася: як тільки вона досягла віку самостійності, влаштувалася модисткою в модне паризьке ательє, де платили не дуже велику платню, але зате завжди була можливість підробити… У місцевій поліції на Жанну було заведено справу з формулюванням на титульному аркуші: “Гризетка, що живе з різними чоловіками і отримує від них гроші і подарунки, але аж ніяк не вулична дівка”.

Там же, в ательє, Жанну помітив збіднілий дворянин Жан Дюбаррі — і негайно запропонував їй переїхати до нього. Ні про яке почуття, втім, не було й мови: Жан знаходив прекрасних дівчат, навчав їх мистецтву любові, а потім пропонував їх своїм багатим приятелям, отримуючи певний відсоток, тобто він просто був придворним сутенером.

Жанна, на його думку, виявилася справжнім діамантом, і Дюбаррі зважився втілити самий амбітний план у своїй кар’єрі — зробити її фавориткою самого короля. Людовику XV до того моменту було вже 58 років, і юні коханки не дуже його цікавили. Але після ночі, проведеної з Жанною, король заявив: “Це єдина жінка у Франції, якій вдалося змусити мене забути свій вік і свої нещастя. Вона навчила мене таким речам, про які я і не підозрював”.

Вона була фавориткою короля до самої його смерті, що, втім, не заважало їй у вільний від обов’язків королівської коханки час приймати у себе інших чоловіків.

Під час революції Жанну Дюбаррі стратили, і вона увійшла в історію як остання фаворитка короля династії Бурбонів, а не як сама розпусна фаворитка.

Гала Далі

rukrasnov-ru_dali_gala

Олена Дьяконова, муза великого сюрреаліста Сальвадора Далі, була переконана в тому, що творчість неможлива без вільної любові. У 23 роки Олена вийшла заміж за Поля Елюара, який і дав їй прізвисько Гала, народила дочку і вела цілком добропорядне сімейне життя. Поки в 1921 року не познайомилася з художником Максом Ернстом, який запропонував Олені стати його натурницею. Молода жінка погодилася і стала не тільки моделлю, але і коханкою художника. У наступному році художник переїхав в будинок Елюара у Франції. Любовний трикутник при цьому анітрохи не переховувався.

У 1929 році Поль і Гала нанесли візит молодому каталонському художнику Далі.

Господар хотів зустріти гостей в незвичайному вигляді — Далі розірвав на собі сорочку і натер тіло сумішшю з риб’ячого клею, козячого посліду і лаванди. Але, побачивши гостю, тут же побіг переодягатися. В цей же вечір розпочався їх бурхливий роман.

— Скоро ви будете таким, яким я хочу вас бачити, мій хлопчик, — так Гала говорила художнику, і він з цим погоджувався.

Гала розлучилася з Полем і вийшла за Сальвадора Далі. Вона взяла на себе всі побутові турботи. Гала взяла в свої руки всі фінансові справи чоловіка, і Дали розбагатів. До кінця життя він вважав свою дружину живим міфом і сучасною іконою.

При цьому Олена Дьяконова зовсім не зберігала йому вірність: вона все так само заводила романи, а Далі подарував їй особистий замок, який, згідно з угодою, він сам не міг відвідувати без письмового дозволу дружини.

У старості Гала Далі, більше не розраховуючи на власні чарівність і привабливість, вважала за краще купувати інтимні послуги чоловіків. Після смерті Гали Далі впав у глибоку депресію і до кінця життя так і не прийшов до тями.

Если вы увидели ошибку в тексте, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка