Як залучити гроші: обряди в Чистий четвер 2022

Як залучити гроші: обряди в Чистий четвер 2022

19 Квітня 2022, 11:55 Валентина Летяк

Четвер великоднього Страсного тижня, який називається Чистим четвергом, випадає у 2022 році на 21 квітня. Яких традицій заведено дотримуватися і які обряди на Чистий четвер здійснювати, читайте у матеріалі Фактів ICTV.

Зараз дивляться

Традиції на Чистий четвер

Цього дня потрібно очиститися як духовно, так і фізично. Прийнято ходити в лазню або приймати водні процедури вдома.

У Чистий четвер також прийнято займатися прибиранням, пранням та іншими домашніми справами.

Обряди і заговори на Чистий четвер – улюблене заняття молодиць цього дня.

Зараз дивляться

Обряди на Чистий четвер на заміжжя

Цей день чудово підходив незаміжнім дівчатам із їхніми обрядами привернення уваги женихів. Встаючи зі сходом сонця, дівчата вмивалися і примовляли:

– Як світлий і гарний Чистий четвер, так і раба (ім’я) для всіх буду прекрасною. Амінь.

Зараз дивляться

Обряди на Чистий четвер із рушником

Тим дівчатам і жінкам, кому не вдавалося вийти заміж, слід було провести такий обряд. У Чистий четвер витертися новим рушником і цей рушник разом із фарбованими великодніми яйцями і пасками на Великдень віддати нужденним, які просять милостиню. Це гарантувало, що найближчим часом дівчина вийде заміж.

Зараз дивляться

Чистий четвер – обряд на гроші

Для того, щоб з’явилися гроші, у Чистий четвер із ранку потрібно перерахувати тричі усі гроші, які є у вашому домі, щоби вони водилися цілий рік. Але перед цим потрібно провести обмивання, причому з милом! Змиваючи з себе піну, треба проговорити:

– Як сповіді очищають, як вода бруд змиває, так і ти, четвер, чистим будь. Очисти мене, раба (-у) Божого (-ю) (ім’я), від всякого зла, від образи, від неслухняності, від чужої хули, від злих розмов, від безплідних суперечок. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Зараз дивляться

Чистий четвер – обряди на кохання

Цього дня можна купити нове дзеркало, але здачі не брати. Можна дати продавцю гроші точно під розрахунок, а можна просто відмовитися від здачі. Потім треба знайти затишне місце між двома деревами, добре, щоб у цей час вас ніхто не бачив. Дивлячись у нове дзеркало, слід вимовити:

– Як весь світ у дзеркало дивиться, на своє відображення милується, так би на мене хлопці милувалися, зі мною любувалися і цілувалися, так навперебій свататися до мене рвалися. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь.

Зараз дивляться

Обряди на Чистий четвер для краси

У Чистий четвер набрати в банку води, покласти в неї срібну монету або іншу річ, а вранці на Великдень вмитися цією водою.

Зараз дивляться

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка