Кіберполіція попереджає про атаку вірусу BlueKeep: як захистити комп’ютер

Кіберполіція попереджає про атаку вірусу BlueKeep: як захистити комп’ютер
Джерело: Pixabay

Експерти кіберполіції попереджають, що вірусна атака загрожує комп’ютерам, на яких встановлено операційні системи Windows 7, Windows Server 2003, Windows Server 2008 та ще старіші версії Windows.

– Якщо не виконати їх оновлення, хакери зможуть скористатися цими вразливостями для віддаленого використання враженого комп’ютера та викрадення конфіденційної інформації, – наголошують вони.

Тобто, щоб не допустити чергової масової вірусної атаки, користувачам ОС Windows необхідно оновити систему до останньої версії для усунення вразливостей попередньої версії.

Зараз дивляться

Читайте: Комп’ютерні віруси: як виявити та захистити техніку

У кіберполіції зазначають, що схожу вразливість цих же операційних систем було використано у таких хакерських атаках, як WannaCry та NotPetya.

Нагадаємо, майже два роки тому, 27 червня 2017 року, робота більшості великих компаній була паралізована вірусом Petya.A, який блокував комп’ютери та вимагав $300. Вірус-вимагач проникав на пристрої за допомогою програми для електронного документообігу M.E.Doс. Тоді від хакерської атаки постраждали Україна та ще 7 країн.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка