День місцевого самоврядування в Україні: привітання у листівках та СМС

Поднятые руки

День місцевого самоврядування в Україні відзначають 7 грудня. 2021 року це свято припадає на вівторок.

Цього дня варто привітати всіх тих, хто працює у міських, сільських, селищних, районних та обласних радах. Саме ці люди допомагають простим мешканцям селищ та міст розв’язувати різні проблеми та питання, пов’язані з їхніми життями.

Факти ICTV підготували найкращі привітання у листівках та СМС із Днем місцевого самоврядування в Україні, щоб ви порадували своїх близьких навіть на відстані. Теплі слова можуть надихнути на великі справи та сміливі рішення.

Зараз дивляться

***
Хто скаже, що таке громада?
Скажу вам бачення своє:
Громада – це життя моє,
Це люди, земляки мої,
В яких проблеми є свої,
Іти з якими буду я
Сміливо стежкою життя.
***
За любов і дружбу
та державну службу!
За кохання
і місцеве самоврядування!
***
У День місцевого самоврядування – прийми привітання і побажання, адже ти маєш до цього свята найбезпосередніше відношення! Нехай твою роботу цінують, а ти старайся працювати ще краще! Тримайся справедливого, чесного шляху і, не знаючи на ньому поразок, примножуй гідність дійсно народної влади!
***
Вітаю з Днем місцевого самоврядування! Тобі відомо, що влада не мед, а тяжкий тягар і народ строго наглядає і чекає, коли влаштується його щасливе життя? Приймай рішення вірно, зазирай в майбутнє пильно, будь серйозний при виконанні обов’язків та трохи безтурботний в особистий час, не скупися на посмішки для рідних!
***
Хильнемо по чарці сьогодні вина
За все: за любов і за дружбу,
Хоч вже на вулиці зима
Хильнемо і за державну службу!
І також вип’ємо за кохання,
І навіть за місцеве самоврядування!

***

День місцевого самоврядування в нашій країні набув статусу офіційного свята ще 25 листопада 2000 року після указу другого президента України Леоніда Кучми. Хоча відзначати його почали ще 1990 року.

Також у грудні на українців чекає величезна кількість свят. Наприклад, вже 18 грудня весь світ відзначатиме Міжнародний день мігрантів, а 25 грудня припадає Різдво. Щоб не забути про всі свята та привітати всіх близьких теплими словами – дивіться календар свят на грудень 2021 року у матеріалі Фактів ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка