День друзів 2019: добірка СМС-привітань

9 Червня 2019, 07:30
День друзів 2019: добірка СМС-привітань

Міжнародний день друзів відзначатимуть у 2019 році 9 червня. Ця святкова дата вважається неформальною, але причина її створення не втрачає актуальності.

День друзів було створено спеціально для того, щоб нагадати про людей, які роблять нас щасливими.

Сьогодні у зв’язку з появою комп’ютерів і новітніх засобів комунікації дружба стала ще більш широкою і інтернаціональною. Щоб привітати друзів, нині потрібно просто набрати СМС-повідомлення. А ось і добірка привітань:

Зараз дивляться

Читайте: День системного адміністратора – коли святкуємо

Моє життя приголомшливе, тому що у ньому є ти. У цей особливий день хочу нагадати тобі, що я вдячний за усі прекрасні моменти мого життя. З Днем друзів!

* * *

Після ще одного чудового року дружби цей день настав ще раз, щоб нагадати нам, як багато ми значущий одне для одного. З Днем дружби, мій дорогий найкращий друг!

* * *

Неважливо, що я бажаю тобі у цей особливий день, цього буде недостатньо, щоб висловити свої почуття до тебе. У тебе завжди є особливе місце у моєму серці. З Днем дружби!

* * *

Можливо, я не стану ідеальним другом для тебе, але собі я ніколи не зможу знайти друга більш ідеального, ніж ти. Ти зробив нашу дружбу великою! З Днем ​​дружби!

* * *

Я заздрю ​​тобі, бо ти зустрів у житті таку чудову людини, як я. Воістину, Бог благословив тебе. У будь-якому випадку, щасливого Дня дружби!

Нагадаємо, Факти ICTV також склали для вас календар державних свят на 2019 рік.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка