День брата і сестри: яскраві привітання в СМС

День брата і сестри: яскраві привітання в СМС
Джерело: Depositphotos

10 квітня у всьому світі відзначають сімейне свято День брата і сестри (Siblings Day).

Це ще зовсім молоде свято нагадує людям про такі сімейні цінності, як любов, турбота та взаємоповага між близькими людьми.

Традиція відзначати День брата і сестри прийшла із США. Ідея заснування такого теплого дня належить Клаудії Еварт, яка втратила рідних брата й сестру в ранньому віці. У пам’ять про них жінка вирішила організувати проведення свята, а в якості дати обрала 10 квітня (день народження її сестри).

Зараз дивляться

Головна ідея свята полягає в підтримці добросердих стосунків та згуртуванні сім’ї. Тому громадські організації та активісти проводять цього дня майстер-класи, виставки, концерти, влаштовують акції й фестивалі.

Якщо вам пощастило мати брата або сестру, не втрачайте нагоди зайвий раз нагадати їм про ваші теплі родинні почуття! Факти ICTV зібрали для вас наймиліші та найдушевніші СМС-привітання з прекрасним Днем брата і сестри.

***
Вітаю з днем братів і сестер! Як прекрасно, що у мене було з ким ділити свої дитячі радощі та печалі, разом гратися та битися, просити поради та відчувати рідне плече. Бажаю тобі справжнього щастя, щирої любові, і нехай твої діти будуть так само близькі, як і ми з тобою!
***
Пам’ятаєш, в дитинстві ми бились?
І сварились, бувало, не раз…
Ну а потім так щиро мирились –
Не могли розлучити вже нас!
Ті часи проминули миттєво,
Вже дорослі ми стали давно…
Але брат і сестра – це суттєво,
І найближчі вони все одно!
***
Немає нічого міцніше за родинні зв’язки. Ви самі близькі люди один одному. Брат завжди береже сестер, а сестра – це вічна опіка брата. Живіть завжди в злагоді, дружбі і любові. Тримайтеся душами один за одного. Нехай щастя, завжди буде над головою, як лавровий вінець. Здоров’я і всього самого доброго.
***
День братів і сестер сьогодні,
З чим тебе сердечно вітаю,
Берегти ту нитку, що між нами,
Завжди-завжди я бажаю.
***
Вітаю з Днем братів і сестер. Бажаю, щоб з рідною дорогою людиною ніколи не було нудно, щоб з ним можна було завжди поділитися і радістю, і особистим переживанням. Здоров’я вам, взаєморозуміння, спільних успіхів і щирої гордості за перемоги один одного.

Календар свят на квітень

У другому місяці весни є багато різноманітних професійних свят. Однак на додаткові вихідні в квітні розраховувати не варто.

Зокрема, відзначатимуть Міжнародний день секретаря та день танцю.

Детальний календар свят на квітень 2021 – дивіться на Фактах ICTV.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка