Відео Музика

В колаборації з лідером Бумбоксу: Pink Floyd присвятив кліп Україні

В колаборації з лідером Бумбоксу: Pink Floyd присвятив кліп Україні

Легендарний гурт Pink Floyd випустив трек на підтримку України. Пісню рокери записали у колаборації з лідером Бумбоксу Андрієм Хливнюком.

Композиція називається Hey Hey Rise Up (назва треку Pink Floyd взята з останнього рядка пісні). До речі, колектив не випускав нового матеріалу з 1994 року. Трек включає вокал відомого українського артиста Андрія Хливнюка. Йдеться про його виконання пісні Ой у лузі червона калина на Софійській площі у Києві.

Зараз дивляться

Доходи від релізу підуть на гуманітарну допомогу українцям.

У треку беруть участь учасники Pink Floyd Девід Гілмор і Нік Мейсон, а також давній співавтор і басист Гай Пратт з музикантом Нітіном Соуні на клавішних.

Гітарист і вокаліст Девід Гілмор, в якого є невістка та онуки з України, сказав: Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування у зв’язку з цим мерзенним актом вторгнення в незалежну, мирну, демократичну країну та її людей, убитих однією з найбільших світових держав.

76-річний музикант розповів, що вперше зіштовхнувся із Бумбоксом кілька років тому.

– У 2015 році я виступав у Коко в Лондоні на підтримку Білоруського Вільного театру, учасники якого ув’язнені. Також у списку були Pussy Riot та український гурт Бумбокс, – розповів музикант.

На жаль, тоді Хливнюк мав проблеми з візою, і не зміг приїхати до Лондона.

– Нещодавно я прочитав, що Андрій залишив свій американський тур, повернувся до України та приєднався до ТрО. Потім я побачив це неймовірне відео в Instagram, де він стоїть на площі в Києві з цією красивою церквою із золотим куполом і співає у тиші міста, де немає руху чи фонового галасу через війну. Це був потужний момент, який змусив мене захотіти покласти його на музику, – заявив Гілмор.

Теги
Бумбокс
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка