Тепер національний: Одеський художній музей отримав новий статус

Одеський художній музей
Джерело: Depositphotos

Одеський художній музей отримав статус національного. Відповідний указ №541/2021 підписав президент України Володимир Зеленський.

– Надати комунальному закладу Одеському художньому музею статус національного і надалі іменувати – комунальний заклад Одеський національний художній музей, – написано в указі.

Кабінету міністрів України доручено переглянути питання щодо проведення ремонтно-реставраційних робіт на будівлі-пам’ятнику національного значення, в якій розташований сам музей.

Крім того, Одеській обласній державній адміністрації спільно з Одеською обласною радою доручено опрацювати питання щодо присвоєння установі Одеський національний художній музей імені Олександра Анатолійовича Ройтбурда.

Надання музею статусу національного приурочили до 60-річчя від дня народження українського художника Олександра Ройтбурда.

Нагадаємо, що Олександр Ройтбурд помер 8 серпня. Він також був директором Одеського художнього музею з 2018 року. Варто зазначити, що за півтора року аварійний стан галереї він перетворив на сучасний культурний центр Одеси. Крім того, зріс і дохід музею. Нині там проводять літературні, музичні вечори та лекції лідерів думок.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка