Це був контракт: Козловський розповів подробиці стосунків з Раміною

Це був контракт: Козловський розповів подробиці стосунків з Раміною

Український співак Віталій Козловський прокоментував чутки про фальшивий роман із ведучою шоу Ходят Слухи Раміною Есхакзай.

В одному із останніх інтерв’ю він зізнався, що не планує обговорювати погані моменти стосунків з Раміною.

– Якщо я відкрию свій рот і почну говорити правду, то я дискредитую цю людину.

Віталій пояснив, що не робитиме цього через повагу до власного вибору у минулому, однак додав, що Раміна Есхакзай не була “його” людиною.

Зараз дивляться

За час стосунків співака постійно використовували, але тоді йому це подобалося, і, ймовірно, це було частиною контракту між Віталієм і Раміною.

– Давайте скажемо так, навіть якщо це був контракт, це був мій вибір. Неважливо – душевний, словесний чи письмовий.

Віталій Козловський зізнався, що після пережитого розриву почав писати вірші, щоправда, присвячені цинічності та підлості в стосунках між закоханими.

Роман Козловського і Раміни

Роман між співаком Віталієм Козловським і тоді ще маловідомою учасницею романтичного реаліті Холостяк-5 Раміною Есхакзай закрутився у 2016 році.

Артист запросив майбутню зірку YouTube стати головною героїнею його кліпу на пісню Отпускаю на.

Пара часто з’являлася на публіці: всім здавалося, що це ідеальна пара. Вже за декілька місяців Козловський наважився на пропозицію руки і серця, однак весілля так і було.

Раміна покинула відомого співака восени 2017 року. Згодом в інтерв’ю вона зізнається, що з Віталієм у неї ніколи не було інтимних стосунків.

Більшість критиків схильні вважати, що роман був взаємовигідним піаром, оскільки саме після цих стосунків кар’єра Раміни на YouTube різко пішла вгору.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка