Фото Відео Кіно та серіали

Гідність або забуття: вийшов трейлер історичного екшену Довбуш

Довбуш

У мережі з’явився перший офіційний трейлер історичного екшену Довбуш. Прем’єра стрічки про славнозвісного Олексу Довбуша відбудеться 12 травня 2022 року.

Кіно покликане об’єднати всіх небайдужих до Батьківщини, в основі сюжету лежить історія про незламність та відстоювання свободи на тлі буремних подій. 

Зараз дивляться

Події фільму розгортаються в Карпатах на початку XVIII століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками.

У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий – справедливості. Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив.

– Це історія про те, що неможливо позбавити людину свободи: вона все одно буде її прагнути й шукати, навіть ціною власного життя. Це історія про нашу свободу — як внутрішню, так і зовнішню. Це про захист своєї родини, своїх інтересів, своєї честі… Про Батьківщину, яка набуває для нас все більшого й більшого значення. Батьківщина для нас вже не просто територія, а внутрішнє духовне поняття й переживання, – поділився режисер фільму Олесь Санін.

Довбуш

Довбуш — унікальний український герой, який віддав життя за свободу свого народу понад три століття тому, та його історія стала безсмертною.

Творці обіцяють багато екшену, що у поєднанні зі справжніми емоціями оживить легенду про славетного Довбуша — борця за незалежність, справжнього володаря Чорногори.

Актор Сергій Стрельников, виконавець ролі Олекси Довбуша, зізнався, що це була його найскладніша роль у кіно.

– Довбуш був людиною, яка стала на захист своєї землі, боронила від загарбника. Тяжкі часи народжують справжніх людей! Робота над такою стрічкою вимагала від мене (і не тільки від мене, а й від усіх до неї причетних) почасти просто надлюдської витримки. Це, без перебільшення, найскладніша моя роль. А також — найцікавіша! Ми намагалися зробити нашого Довбуша максимально живим і зрозумілим широкому колу глядачів, – сказав Сергій.

Масштабність фільму полягає не лише в задумі творців представити нову якість героя в українському кіно, а й у тому, з яким розмахом творці підійшли до відтворення історії Довбуша на екрані. 

– Для зйомок фільму ми об’їхали майже всю Західну Україну, знімали також у Тернопільській та Київській областях. Над бойовими і трюковими сценами працювала команда з 30-ти каскадерів, команди піротехніків та історичних реконструкторів. У деякі дні на майданчику одночасно працювало близько 600 людей, включно з 400 акторами масових сцен. Спеціально для фільму було пошито понад тисячу костюмів, сконструйовано унікальні карети, побудовано понад 20 історично достовірних локацій, – розповів продюсер проекту Максим Асадчий.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка