Фото Персони

Час настав: Він Дізель просить Двейна Джонсона повернутися до Форсажу

Вин Дизель
Джерело: Depositphotos

Американський актор Він Дізель попросив Двейна Джонсона повернутися до акторського складу десятої частини фільму Форсаж. Звернення до актора Дізель опублікував на своїй сторінці в Instagram.

У ньому він заявив, що хоче бачити Джонсона у ролі агента Люка Гоббса у наступному фільмі, який стане першою з двох частин фіналу франшизи.

– Мій молодший брат Двейн… час настав. Світ чекає на фінал Форсаж 10. Ти знаєш, що мої діти називають тебе дядьком Двейном. Не буває свята, щоб ви не надсилали одне одному приємних слів… Але час настав. Спадщина чекає. Я сказав тобі багато років тому, що маю намір виконати свою обіцянку, дану Полу Вокеру, – написав Дізель.

Також Він заявив, що Гоббса ніхто не зможе зіграти краще за Джонсона.

Зараз дивляться

Нагадаємо, що раніше між Дізелем та Двейном були далеко не дружні стосунки. Ще на зніманнях Форсаж 8 між голлівудськими акторами спалахнув справжній скандал — Скала опублікував у Instagram пост, що деякі актори-чоловіки з акторського складу – боягузи. Йшлося про Дізеля, який багато разів запізнювався на майданчик, змушуючи чекати не лише на колег, а й на весь персонал обслуговування.

Після цього Двейн не з’явився у фільмі Форсаж 9, але взяв участь у спін-офі разом із Джейсоном Стетхемом – Гоббс та Шоу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка