- Якнайшвидше дістаньте телефон з рідини. Чим довше він буде контактувати з водою, тим більше вірогідності, що телефон вже не буде в робочому стані.
- Якщо у вашому смартфоні знімна батарея, її слід витягти з телефону. Це можна зробити навіть без виключення пристрою.
- Зніміть чохол зі смартфона. Так він швидше висохне.
- Вийміть сім-карту і карту пам’яті, це залишить їх в робочому стані і дозволить телефону швидше висохнути.
- Покладіть гаджет на рівну поверхню, попередньо підстеливши серветку, витріть його як слід.
- Після того як ви витріть смартфон, насипте в пластиковий пакет рис, оберніть телефон в серветку і залиште пристрій на пару днів. Зерна рису здатні непогано вбирати вологу.
Також, журналісти програми Ранок у Великому Місті на ICTV перевірили нестандартні засоби реанімації мобільного після “плавання”.
За допомогою одягу
Телефон потрібно вимкнути, розібрати та розкласти деталі поміж одягу. Вона повинна увібрати у себе воду. Цей метод працює.
За допомогою пилосмоку
Потрібно швидко вимкнути телефон, витягнути батарею та висмоктати воду пилосмоком. Журналісти визначили цей метод, як вдалий.
За допомогою фену
Все як і раніше: вимкнути, розібрати та задіяти фен. Вода при цьому зникла, а телефон сильно нагрівся та увімкнувся тільки через 20 хвилин. Цей метод не працює.
Раніше Факти ICTV писали як жити без смартфону. Історія про те, що сталося в житті журналіста The Guardian, Девіда Ленгела, коли він змінив iPhone на стару Nokia.