Обираємо ліжко: 5 порад для тих, хто хоче спати спокійно

21 Листопада 2019, 12:25
Обираємо ліжко: 5 порад для тих, хто хоче спати спокійно

Перед придбанням ліжка важливо зробити правильний вибір ще на етапі підбору характеристик: тип каркаса, матеріал, форма істотно впливають на якість відпочинку і комфорт під час сну.

Якщо ви хочете придбати ліжко, на якому буде дійсно комфортно спати, врахуйте кожен із цих параметрів і правильно прорахуйте розміри виробу.

Правила вибору оптимальної ліжка: розміри, форма і тип каркаса

  • Габарити. Довжина спального місця повинна бути мінімум на 10 см (а в ідеалі – на 20-30 см) більшою за ваш зріст. Щоб визначити “свою” ширину, ляжте на старе ліжко, закиньте руки за голову і розправте лікті. Попросіть когось виміряти ширину від ліктя до ліктя і додайте до результату ще 10 сантиметрів. Отримана цифра – це мінімально допустима ширина, на якій вам буде комфортно відпочивати. Якщо предмет меблів двоспальний, враховуйте ще й індивідуальну ширину, комфортну для партнера.
  • Форма. Яким би великим не було традиційне прямокутне двоспальне ліжко, воно займе у кімнаті менше місця, ніж меблі незвичайної форми, наприклад, круглої. Такі спальні меблі підходить тільки для дуже великих кімнат. Та й з пошуком відповідної постільної білизни будуть складності. Тому доцільніше обирати класичні прямокутні моделі.
  • Тип каркасу. Прямокутна модель може мати каркас двох видів. У першому випадку основа спирається на дві пари опорних планок і панелей, а в другому – на чотири ніжки або подіум. Вироби на опорних панелях вважаються більш надійними, хоча насправді на перше місце в цьому питанні виходить вид каркасної частини, якою оснащене ліжко. Купити можна якісні вироби і на опорних планках, і на подіумі. Якщо на виробництві контролювався кожен етап процесу складання, це гарантія довговічності меблів. Тому довіряти варто тільки перевіреним брендам із хорошою репутацією.

Читайте: Безсонна ніч підвищує рівень тривожності – вчені

Зараз дивляться

Купити ліжко: віддавайте перевагу деревині та металу

Матеріал. Обирайте моделі з деревини або металу. Метал – міцний, безпечний для здоров’я і дуже довговічний. Натуральна деревина теж є екологічною сировиною, виготовлена ​​з неї продукція відрізняється більшою міцністю, ніж полотна з пресованої деревної стружки. Так, наприклад, сосна широко поширена у нашій кліматичній смузі, тому меблі з масиву сосни – це недорогий і практичний варіант. Моделі з композитних матеріалів відрізняються меншою вагою і ціною, тому їх рекомендують купувати дітям.

У дерев’яних каркасах в якості основи використовуються рами і дерев’яні ламелі. У якісних меблів встановлено не менше 15 дерев’яних смуг. Металеві вироби можуть мати як ламелі, так і сітку і пружини, які з часом розтягуються.

Людина проводить уві сні третину життя. І краще, якщо ця третина життя пройде у якісному, комфортному і красивому ліжку. Придбати ліжко у Києві від перевірених українських брендів можна в інтернет-магазині MaxMebel. Консультанти у режимі онлайн підберуть найкращий варіант і врахують усі ваші вимоги і побажання.

До слова, Факти ICTV писали, як і де продати старі меблі, яку ціну можна призначити і які сайти краще використовувати.

Теги
Меблі
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка