Відео Авто

Таврія-кабріолет і білосніжний Rolls-Royce: як пройшла виставка ретроавтомобілів у Києві

Old Car Land

Виставка Old Car Land цього року здивувала своїми масштабами. Організатори зробили акцент на автівках, що виготовлені в Україні. Милувався червоним кабріолетом Таврія і білим Rolls-Royce на виставці ретроавтомобілів 2021 – Борис Сачалко, Вікна СТБ.

Власник рідкісної Таврії без даху запевняє — таких авто — кілька на весь світ. У 1995 році український завод планував виходити на ринок південних країн Європи.

Зараз дивляться

Але не склалося. І червоний кабріолет від Таврії надовго залишився в анналах історії. Павло придбав машину та відновив її стан. І нині яскрава автівка відкриває виставку Old Car Land. 

– Ми хотіли цією експозицією показати, що в нас є джерела інженерного автомобільного мистецтва. А якщо є джерела, то є і продовження, — запевняє адміністратор виставки Володимир Мукан.

Є на виставці й ікони українського автопрому — Запорожці. Від найновіших моделей до найстаріших автомобілів.

Іноземний автопром тут також є. Не обов’язково бути завзятим автомеханіком та знатися на технічних характеристиках, щоб отримати приємні враження від виставки. 

Можна просто милуватися — неймовірно красивим червоним Dodge Dart, захоплюватися семилітровим Buick Riviera. Уявляти себе гангстером біля чорного Lincoln, і перевтілитись у принца чи принцесу у білому Rolls-Royce.

– Як дівчина, я не дуже полюбляю машини, але тут є дуже цікаві екземпляри. Мені сподобалася Shelby Cobra. Хоч мене і здивувала її захмарна ціна, тепер я хочу її придбати, – ділиться враженнями відвідувачка.

Українські авто — важлива частина історії. І хоча Запорізький автомобілебудівний завод ще існує та випускає автомобілі, але власні автівки на конвеєрах не з’являються.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка